Pilon Totem

Pilon Totem

Pilon Totem

Pilon totem tabelalar, ağırlıklı olarak açık hava reklamlarında kullanılmakta olan tabela türleri arasında kendine yer bulması ile bilinmektedir. Marketler, petrol ofisleri, alışveriş merkezleri, şirketler gibi büyük işletmelerde kullanılan totem tabela Ankara tabelaların boyutları orta boydur ve oldukça ciddi anlamda dikkat çekmesi ile bilinirler. Firmaların tanıtıma ihtiyaç duydukları ancak açık alanda çok fazla genişliği işgal etmek istemedikleri durumlarda totem tabelalar onların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi başarmış olacaktır. İşletmelerin bahçeleri ya da otoyolların kenarlarında kullanılmakta olan çift yüzeyli tabelalar sayesinde işletmelerin tanıtım işlemleri yüksek oranlarda gerçekleştirilmiş olmaktadır. Çok uzun süredir bu tarz tabela modellerinin kullanılmasından ötürü işletmeler yapacakları araştırmalar sonrasında karşılarına oldukça geniş bir seçenek yelpazesi çıkmış olacaktır.

Pilon Totem Tabela

Bu durum bir yandan avantajları beraberinde getiriyor olsa da yapılacak olan yanlış araştırmaların sonrasında ne yazık ki hazırlanmış olan pilon totem Ankara tabelalar tanıtım konusunda istenmiş olan olumlu geri dönüşleri beraberinde getirmemiş olacaktır. Ankara grafik tasarım tarafından dikkatli bir şekilde tasarlanacak olan Ankara tabelaların hazırlık aşamalarında her bir detayın üzerinde dikkatlice durulması önemlidir. Günümüzde artık işletmeler bu tarz sorunların kendini göstermesinin engellemek adına oldukça ciddi çalışmalar yapmaya başlamış durumda.

Pilon Totem Tabela Yapımı Ankara

Konusunda yeterli oranda deneyimli olan kişiler ile iletişime geçilmesi sonrasında ise artık pilon totem tabela konusunda çalışmalara da başlanmış olacaktır. Genel olarak tabelalar krom ve paslanmaz çelik materyallerden üretilmektedir. Böylece uzun süreler boyunca hiçbir şekilde sıkıntı çıkmadan kullanılmaya başlanmış olacaktır. Farklı bir materyalden kullanılması, tabelaların dışarıda kullanılacağı göz önünde bulundurulduğu zaman hiç de iyi bir çözüm olmayacaktır. Bununla birlikte pilon totem Ankara tabelaların gövde kısımları da hem iyi bir görünüme sahip olması hem de uzun süreler boyunca kullanılabilmesi adına kompozit yapılı malzemelerden oluşturulacaktır. Hazırlık aşamasında işletmelerin tabela üzerinde nelerin yazılmasını net olarak belirlemesi önemlidir.

Ankara Totem Tabela İmalatı

Ardından ise artık sıra tabelanın yüksekliğini belirlemesine gelecektir. Tabelanın ne kadar uzaklıktan görünebilmesi, istatiğinin doğru olarak hesaplanması gibi detayların ardından artık hazırlıklara başlanmış olacaktır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.