333 KİMDİR ?

“333” evrensel bir gülümseme hareketidir. İşte biz de şirketimize isim seçerken saatlerce geçen toplantılarda, “Biz işlerimizle insanları memnun etmeliyiz” felsefemizin sonucu hep bir ağızdan 333 dedik ve bu ismi seçtik.

Müşterinin en sevmediği sözün “işiniz henüz yetişmedi” cümlesidir. Bunu çok iyi biliyoruz. O yüzden geçmişte bizim de yaşadığımız “kötü esnaf, sözünde durmayan kuruluş” deneyimleriyle 333 olarak müşterimize verdiğimiz söze mutlaka uymak olarak yola çıktık.
“Kaliteli işin” en güzel reklam olduğunu bir reklam ajansı olarak çok iyi biliyoruz. Siz güzel işler yaparsanız müşteriniz zaten kendisinden oluşur. Bu yol haritasıyla çıktığımız “müşterisine gülümseme sunma” gayretimiz bugün portföymüzdeki başarılı işler ve geri dönüşlerle taçlanmaya devam ediyor.

“İşinizi siz değil biz dert edinelim”

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir. Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, istekleriniz doğrultusunda sözümüzde durma çizgisinin dışına çıkmadan, uygun zaman diliminde, tüm imkanlarımızla isteklerinize, çözüm üretiyoruz.

Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.

12567

FİNCAN KAHVE

11

DEVAM EDEN PROJE

529

MUTLU MÜŞTERİ

727

BİTİRİLMİŞ PROJE

NEDEN 333 ?

Nereden geliyor bu 333, başka isim mi bulamadın? Diye sorulan sorular olmuyor değil. Fotoğrafçılık geçmişine sahip olan bir kuruluş olduğumuz için bu sebeple, yüzlerden gülümse eksik olmasın diye 333 Studio‘ yu üç mühendis kurduk.

Üç kafadar mühendisin, birbirinden farklı üçer yeteneklerinin de olması markamızı bulduğumuzun göstergesi oldu.

Mutlu müşterilerimizin baskısıyla bizlere tasarım ofisi olan 333 Design Office markasını oluşturduk. Bu süre zarfında arkadaşlarımdan birisi mühendsilikte diğeri de fotoğrafçılıktan yana seçim yaptılar.

Bu süreçte baya araştırdık, öğrendik, geliştik, geliştirdik. Tasarımın yanında üretimin başarımızı artıracağının kararızna vardık. 333’ün iskeletini bozmadan yanına güçlü ilaveler yaparak 333 Tanıtım A.Ş. olduk.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Kurumsal Kimlik Tasarımı0

Grafik Tasarım0

Fotoğraf Çekimi0

Web Tasarımı0

Açık Hava Reklamları0

Matbaa Çözümleri0

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.