UV Baskı

UV Baskı

UV BASKI Hizmeti

UV Baskı günümüzün gelişen teknolojisi ile beraber artık pek çok farklı konuda olduğu gibi baskı konusunda da birbirinden farklı değişimler kendini göstermeye başlamış oldu. Böyle olunca da insanlar artık baskı tekniklerini inceledikten sonra bunlar arasından kendi isteklerini en iyi şekilde yerine getirecek olan modeller arasından seçimlerini yapıyorlar. UV baskı da en gözde yenilikler arasında ilk sıralarda kendine yer buluyor.

UV Baskı Ankara

UV boyaların sahip olduğu özelliklerden ötürü güneşte solma başta olmak üzere basılı materyallere zarar verebilecek olan faktörlerin ortadan kaldırılmasını sağlanmış olacaktır. UV baskı Ankara; fotoğraf, metin ve çizim için oldukça uygun bir baskı tekniğidir. Bu sistem ile beraber gravür baskı işlemlerinde de istenmiş sonuçlar bire bir elde edilebilecektir. Genel itibari ile UV baskının kullanım alanı oldukça fazladır. Bunların başında ise ambalaj ürünleri gösterilmektedir.

Ankara UV Baskı Fiyatları

Dış ortamlarda kullanılmakta olan sıradan etiketler ile alakalı yaşanmakta olan sorunları başında; zaman içerisinde renklerinde solmalar, etiketin ürünün üzerinden kalkması, sudan etkilenmesi, soyulması tarzında sorunların oluşması gelmektedir. Böylece ürünler son kullanıcılarına ulaşana kadar etiketleri üzerinde herhangi bir şekilde deforme oluşumu gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.
Ambalajın üzerine yapılacak olan ile beraber ürünün koyulmuş olacağı şeffaf PVC üzerine baskı sayesinde tercih edilirliği artarken aynı zamanda yıpratıcı dış etkenlere karşı koruma sağlanarak ürün ambalajının dayanıklılık süresi de artmış olacaktır.

UV Dijital Baskı Ankara

Genel itibari ile baskı ankara 100 ila 600 mikron arasında kalınlığı bulunan ürünler için yapılabilmektedir. Opak ve şeffaf etiketler, metalize, PVC ve P.P. gibi birçok farklı materyal içi yapılmakta olan güneşe ve suya dayanıklı şekilde ofset baskı yapılabilmektedir. Canlı renklerde kaliteli bir şekilde yapılmış olan baskı sonrasında artık ürünlerin satışlarında oldukça ciddi oranlarda farklar kendini gösterecektir. Etkili çalışma birimleri ile baskı işleri hızlı pratik ve en iyi sonuçları doğurur. Uzman ekip ve tecrübesi reklam baskı konusunda sizlere istediğiniz en iyi sonuçları sunar. 333 Reklam Ajansı baskı çalışmaları ile iş yeri ve her türli çalışma alanlarınızda kesin sonuca ulaşın.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.