Işıklı Tabela,Işıklı Tabela, Işıklı Tabela İmalatı, Özel Tasarım Tabela, Kutu Harf Tabela, Tabela Ankara, İç Mekan Yönlendirme Tabelaları

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela Çeşitleri

Işıklı tabela konusunda meydana gelen gelişmeler her geçen gün ciddi oranlarda artış göstermekte. Böyle olunca da firmalar artık kendilerini tanıtmak adına birbirinden farklı tabela modellerini inceledikten sonra bunlar arasından kendilerine ve isteklerine en uygun olacaklarına inandıklarını seçiyorlar. Işıklı tabela çeşitleri ise uzun süredir firmaların en fazla tercih ettikleri tabela türleri içerisinde kendine yer bulmaya devam ediyor. İsminden de anlaşılabileceği gibi ışıklı tabelalar içerisinde pek çok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılmaktadır. Genel itibari ile bu tarz tabelalarda flüoresan, led, neon tarzındaki ekipmanlar tercih edilmektedir. Hazırlanacak olan bu tabela ile beraber tanıtım işlemleri gece vakti karanlıkta bile rahatlıkla gerçekleştirilebilecektir.

Işıklı Tabela Fiyatları Ankara

İçinde yer edecek olan ışık ile beraber ön kısmında bulunacak olan reklam yazıları uzak mesafelerden beri oldukça kolay bir şekilde fark edilebilecektir.Işıklı tabela Ankara tasarımı esnasında ön ve arka bölümlerde ışığı yansıtabilecek folya, vinil ya da pleksi baskı çeşitleri tercih edilebilmektedir. Gerçekleştirilecek olan çalışma esnasında demir ya da alüminyum profilden bir iskelet hazırlanacaktır. Sonrasında bu iskeletin etrafına ise 12 cm’den hazırlanmış olan oluklu alüminyum profil konulacaktır. Tabelanın ön yüzeyinde ise ışık geçiren pleksi ya da polikarbon levhalar tercih edilebilirken arka yüzeyinde ışığın eşit bir şekilde yansıması adına yerleştirilecek alüminyum gofrajlı levha yer alacaktır. Bu aşamada aydınlatma görevi ise ağırlıklı olarak flüoresan, neon ya da led ile sağlanmış olacaktır.

Işıklı Tabela m2 Fiyatı

Standart tarzdaki Ankara  ışıklı tabela modelleri hazır olan alüminyum kasalardan hazırlanmaktadır. Bu kasaların ise 7 cm ila 15 cm arası derinlikleri bulunur. Firmalar ışıklı tabelalar için düz tarzda montaj yapılabileceği gibi farklı şekillerde ve desenlerde de montajların yapılması mümkündür. Genel olarak ise kırmızı, lacivert, siyah ve beyaz renkler kullanılır. Işıklı tabela seçimi yaparken tabelanın kullanılacağı konum ve yer etkili şekilde analiz edilmelidir. Ölçülerin doğru olarak belirlenmesinden sonra ise artık sektör bazında tasarıma başlanmış olacaktır. Kaliteli bir görünüm adına yapılacak tespit çalışmaları esnasında kullanılacak olan renkler dikkatli şekilde ayarlanmalıdır. Birçok firma hangi ışıklandırmanın kullanılması gerektiğini tam olarak bilemiyorlar.

Ankara Işıklı Tabela

Böyle olunca da seçmiş oldukları ışıklı tabela ne yazık ki istenilen sonuçları ortaya koyamıyor. Halbuki seçilecek olan aydınlatma öncesinde hava koşulları, görüş mesafesi gibi detaylar dikkatli bir şekilde incelenmelidir. İşlemlerin gerçekleştirilmesinden sonra ise artık sıra montaja gelecektir. Düşünülenin aksine tabelanın konumu ve şekli kadar montajı da büyük bir öneme sahiptir. Çünkü sağlam ve kaliteli şekilde yapılacak olan montaj ile beraber ışıklı tabela çok uzun bir süre boyunca kullanılmış olacaktır. Göz alıcı bir tasarıma sahip olacak olan bu tabela çeşitleri istenilen şekilde hazırlanmış olunca müşterilerin dikkatini en iyi şekilde çekecek, firmanın bilinirliği mümkün olan en iyi yöntem ile arttırmayı başarmış olacaktır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.