Araç Giydirme

Araç Giydirme

Profesyonel Araç Giydirme İşlemi

Araç giydirme konusu şimdilerde istenilen her marka ve model araç için oldukça kolay, profesyonel bir şekilde yapılabilen tanıtım çalışmaları arasında kendine yer bulmaktadır. Genel itibari ile bu işlemler ile beraber araçlar yürüyen reklam haline gelmiş olacaktır. Büyük bir dikkat ile yapılacak olan araç giydirme çalışmaları sayesinde firmayla yapılacak olan görüşmeler sonrasında ortaya koyulacak görseller, istenilen araçların üzerinde kendine yer bulmuş olacaktır. Dolayısıyla doğru görsellerin seçilmesi sonrasında firmalar her zaman istedikleri başarılı tanıtım işlemlerini daha öncesinde hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde yapılmış olacaktır. Geçmiş dönemlerde ankara araç giydirme çalışmaları yalnızca firmaların isimleri ve telefon numaraları ile sınırlı kalıyordu.

Ankara Araç Giydirme

Araçların üst kısmında bu bilgilerin yer almasının yerini ise şimdilerde birbirinden farklı çalışmalar almaya başladı. Firmalar gerek kendilerini tanıtmak gerekse var olan yeni kampanyalarını çok daha geniş kitlelere ulaştırmayı da başarmış oluyorlar. Günümüzde firmalar onların bu konudaki isteklerini yerine getirmeyi hedeflediğini düşünen pek çok tasarımcı ile iletişime geçiyor ve yanlış seçimler yapabiliyorlar. Deneyimli bir Ankara grafik tasarımcısı ile iletişime geçilmesi sonrasında herhangi bir sorun oluşmadan işlemlerin yapılması hiç olmadığı kadar kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır.Bu konuda yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında gerek görsellerin hazırlanması gerekse araçlara giydirilmesi işlemleri esnasında ortaya çıkacak olan sonuç tanıtım işlemlerini yerine getirmekten çok daha uzak olabilecektir.

Araç Giydirme Ankara

Genel itibari ile araç giydirme çalışmaları esnasında yapışkan PVC kullanılır. Bu folyo türünün kalınlığı 0.5 mm olmalıdır. Pek çok kişi bu kadar ince folyonun neden kullanılması gerektiğini bilmiyor. Halbuki folyonun ince olması sayesinde araç üzerinde yer alan kanal oluklarına var olan folyo esnetilip gerdirilebilecektir. Bu işlemin sonucunda pozisyonlandırma çalışmaları oldukça kolay ve sorunsuz bir şekilde yapılmış olur. İşlem yapılırken folyonun hiçbir şekilde yırtılmaması ve görselin zarar görmemesi gerekmektedir. Yapıştırma işleminde herhangi bir hava kabarcığının ara bölgede kalmaması önemlidir. Bunların giderilmesi adına kullanılacak olan ürünlerin istenilen yumuşaklığa sahip olması, folyonun zarar görmesi gibi durumların önüne geçilmesine de yardımcı olacaktır.

Araç Kaplama Hizmeti Ankara

Giydirme çalışmasının yapıldığı her nokta için uygulanacak olan bu işlemin sonrasında ise ortaya oldukça etkili sonuçlar çıkmış olacaktır. Birçok firma araç giydirme işlemi ile alakalı araştırma yaparken önceliği kullanım ömrüne vermekte. Bu aşamada aslında önemli olan şeylerin başında seçilecek olan materyal ve bunu uygulayan kişilerin deneyimi gelmektedir. Ancak genel itibari ile doğru olarak yapılan uygulamalar sayesinde 1 – 3 yıl arasında bu giydirme kullanılmaya devam edilebilecektir. Hangi sektörde olduğu fark etmeden firmaların isimlerini uzun süreler boyunca insanlara tanıtmak adına tercih ettikleri araç giydirme çalışmaları sayesinde reklam işlemleri düşünülenden etkili olacak, bunun geri dönüşleri de yine en kısa sürede alınmış olacaktır.

Araç giydirme ile ilgili tüm detaylı bilgilendirme ve fiyat teklifi için firmamızı arayabilirsiniz. Sizler için her zaman çözüm üreten firmamız, tüm soru ve düşüncelerinizi analiz ederek hareket etmektedir.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.