Ankara Araç Kaplama

Ankara Araç Kaplama Hizmetleri

Ankara Araç Reklam Kaplama

Ankara araç kaplama işlemleri, firmaya ait ya da şahsi olması fark etmez, araçlar bilindiği üzere içerisinde yer aldığı lokasyon içinde birbirinden farklı yerlere gitmektedirler. Bunu bilen firmalar da oldukça etkili bir reklam türünü kullanmaya başladılar.

Araç reklam kaplama olarak adlandırılan bu çalışmalar esnasında artık birçok farklı isim firmalara birbirinden etkili çalışmalar sunmaya başladılar. Dolayısıyla bu aşamada firmaların yapmaları gereken ilk şey, onların isteklerini doğru şekilde yerine getirebilecek olan isimleri bulmak olmalıdır. Son dönemlerin en gözde reklam ürünlerinden bir tanesi olarak bilinen araç giydirme işlemleri ile beraber araçlar nereye giderlerse gitsinler fark etmez firmayı en etkili şekilde tanıtma imkanına erişmiş olacaklar.

Ankara Araç Kaplama İşlemleri

Bununla beraber araç reklam kaplama giydirme işlemlerinin en büyük avantajlarından bir tanesi de reklamın uzun süreler boyunca aracın üzerinde kendine yer bulmasıdır. Doğru malzemelerden seçilerek yapılacak olan kaplama işlemleri sonrasında reklamlar araçların üzerinde 5 ila 7 yıl boyunca kalabilecektir. Büyük ya da küçük olması fark etmez, şimdilerde artık pek çok firma bu tarz kaplama çalışmalarını sıklıkla yaptırmakta.

Araç Reklam Kaplama Hizmeti

Böylesine fazla tercih edilmesinden sonra ise araç reklam kaplama giydirme konusunda oldukça ciddi çalışmalar yapılmaya başlamış oldu. Firmalar, kendi isteklerine göre hazırlanacak olan farklı çalışmaları takip ettikten sonra bunlar arasından seçimlerini rahatlıkla yapabilecektir. Araç kaplama çalışmalarında başarılı sonuçlara ulaşılabilmesi adına kaplamanın nereye yapılması gerektiği belirlenmelidir. Bu işlem sonrasında alınacak olan ölçüler, baskı işlemlerinde herhangi bir sorunun kendini göstermemesi anlamına gelecektir. Çünkü bilindiği üzere kaplama işlemi yapılırken firmaya ait olan logonun görüntüsünün hiçbir şekilde bozulmaması gerekmektedir. Aksi halde insanlar firmaya ait olan görüntüleri tam anlamıyla göremeyecektir. Dolayısıyla bunu bilen deneyimli tasarımcılar, aldıkları doğru ölçüler sonrasında baskı işlemlerini yapacaklardır.

Ankara Araç Giydirme ve Cam Kaplama

Dijital ortamda gerçekleştirilecek olan tasarım işleminden sonra ise artık sıra araç reklam kaplama giydirme işlemlerinin ikinci aşamasına gelmiş olacaktır. İstenilen materyalde yapılacak olan çıktı işlemlerinin ardından kaplama işlemi yapılacak olan araç dikkatlice temizlenecek ve giydirme çalışmalarına başlanacaktır. Ve böylece artık firmalar çok uzun süreler boyunca reklamlarını en iyi şekilde yerine getirebilecek adımları atarak bunların geri dönüşlerini beklemeye başlayacaklardır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.