• Web Yazılım Nedir

Web Yazılım Nedir?

Web Yazılım Nedir?

Herhangi bir web sunucusu üzerinde çalışan yazılımların tümü “web yazılım” olarak adlandırılmaktadır. Dolayısı bir yazılım türü olan web yazılımlarında çeşitli programlama dilleri kullanılmaktadır.

Günümüz web yazılım teknolojilerinde yer alması gereken en önemli özellikler arasında kullanışlılık, sadelik ve hızlı erişilebilirlik yer almalıdır. Özellikle son yıllarda mobil destekli, mobil kullanıcıların da erişebildiği web yazılımları popüler hale gelmiştir.

GÜNÜMÜZDE EN ÇOK KULLANILAN YAZILIM DİLLERİ NELERDİR?

Teknolojinin hızla gelişmesi, önceden bu konuda sınırlı miktardaki dillerin sayısını bir hayli yükseltmiştir. Aynı zamanda hızlı kaynak erişimi sayesinde, bu dilleri sıfırdan öğrenmek kolaylaşmıştır.

Önceleri C, C+ gibi diller ön planda iken özellikle 2000′li yılların başından itibaren HTML, PHP, ASP, Java, Python gibi diller de ön sıralarda yerini almıştır.

Mobil çağın başlaması ile birlikte PHP, HTML ve özellikle mobil uygulamalarda kullanılan Java popülerliğini arttırmıştır.

333 YAZILIM NELER YAPAR?

333, yazılım konusunda kişislleştirilebilir ve güncelleştirilebilir; kullanımı kolay ve sade web yazılımları üretir. Günümüzde kullanılan pek çok programlama dili 333 Yazılım Mühendislerince kullanılmaktadır. Proje ve tasarım konusunda iş geliştirme desteği sağlanır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.