UV Baskı Etiket,ankara reklam ajansı, ankara reklam ajansları, ümitköy, çayyolu, keçiören, reklam ajansı, grafik tasarım, sosyal medya ajansı, sosyal medya yönetimi, prodüksiyon, web tasarım, reklam ajansları, sosyal medya ajansları, kurumsal kimlik,logo tasarım, tanıtım filmi çekimi, stüdyo, fotoğraf çekimi, düğün fotoğrafı çekimi, baskı,ankara sosyal medya ajansı, matbuu baskı,matbaa,tabela,totem,antetli kağıt,zarf,a4 zarf, fatura,logo,creative,kreatif,websitesi,ankara web tasarım,ankara reklam ajansı,ankara reklam ajansları,ümitköy reklam ajansı,keçiören reklam ajansı,grafik tasarım,sosyal medya ajansı,sosyal medya yönetimi,prodüksiyon,web tasarım,reklam ajansları,sosyal medya ajansları,,en iyi sosyal medya ajansları,ankara dijital ajanslar,sosyal medya danışmanlığı,kurumsal kimlik,çankaya reklam ajansları,ankara sosyal medya yönetimi,sosyal medya planlaması,medya danışmanı,sosyal medya marketing,ankara web ajans,sosyal medya reklamı,ankara dijital reklam ajansları,ankaradaki reklam ajansları listesi,ankara web tasarım ajansları,ankara reklam tanıtım ajansları,en iyi ankara reklam ajansları,en iyi ankara reklam ajansı,ankara web tasarım,creative ajanslar,ankara creative ajans,creative reklam ajansı,ankaradaki ajanslar,en popüler ajanslar, ünlü reklam ajansları,kaliteli ajanslar, büyük ajanslar,çankaya reklam ajansı,logo,marka,website,eticaret,instagram,facebook,istanbul reklam ajansı,kreatif ajans,en büyük ajanslar,dijital ajanslar listesi,en ünlü ajanslar,Tabela,Ankara Araç Giydirme,Cam Giydirme Ankara,Cephe Giydirme Ankara,Tabela Ankara,Kutu Harf,Işıklı Tabela,Ankara Web Tasarım,UV Baskı,Etiket Baskı,Özel Tasarım Etiket,Araç Giydirme Ankara,Logo Tasarımı Ankara,Ankara Logo Tasarım

UV Baskı Etiket

UV Baskı Etiket

Artık firmalar kendi isteklerine en uygun olacağına inandıkları modelleri inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapıyorlar. Geçmiş dönemlerde oldukça az sayıdaki etiket çeşitleri arasından yapılan seçimlerin sonrasında ortaya çıkan sonuçlar tahmin edilenden çok daha kötüydü. Şimdilerde ise artık gelişen teknoloji ile beraber etiketler konusunda oldukça etkili çalışmalar yapılmaya başlandı. UV baskı etiket modelleri de son dönemlerin gözde etiket türleri arasında kendine yer bulmakta. Buna rağmen birçok firma UV baskı etiketleri ile alakalı tam anlamıyla bilgi sahibi olamayabiliyorlar. Böyle olunca da ortaya oldukça ciddi sorunlar kendini gösterebiliyor.

UV Baskı Etiket Ankara

Şimdilerde pek çok farklı sektörde kullanılmakta olan UV baskı etiket, özel olarak üretilmekte olan ve güneş ışığına karşı son derece fazla dayanıklılık süresi olan ve boyanın kurutma süresinin 1 saniyenin altına inmesini sağlayan ve tüm bu işlemlerin özel olan taşıyıcılara sahip olan kurutma makineleri ile yapılmakta olduğu bir etiket türüdür. Bu etiketler için kullanılmakta olan boyalar, sahip oldukları özelliklerinden ötürü başta güneşte solma gibi basılı olan materyale zarar verecek olan faktörlerin tamamı ortadan kaldırılmış olacaktır. Genel itibari ile bu baskı sistemi metin, çizim ve fotoğraf baskısı için uygun çözümler arasında kendine yer bulmaktadır. Kullanılacak olan UV kurutma sistemi istenilmiş olan oranda ve sayıda renkler ile arzu edildiği şekilde sorunsuzca baskılar yapılabilmektedir.

Ankara UV Baskı Etiket

Oldukça geniş bir alanda kullanılabilmekte olan UV baskı etiket ve ambalaj ürünlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bilindiği üzere dış ortamlarda sıradan etiketler kullanıldığı zaman, vakit geçmeye başladıkça renklerde solmalar, etiketleri ürünlerin üzerinden kalkması, sudan etkilenmesi gibi birçok farklı durum kendini göstermiş olacaktır. Ancak UV baskı ile beraber bu durum ciddi oranlarda ortadan kaldırılmaya başlanacaktır. Öyle ki ürünler en son kullanıcının eline geçene kadar ki süreç içerisinde etiketlerin üzerinde deformasyon söz konusu olmayacaktır. Bununla beraber müşteri eğer ki etiketi ürünün üzerinden sökmek isterlerse, etiket hiçbir sorun çıkmadan tamamen ürünün üzerinden rahatlıkla çıkartılmış olacaktır.

Yapılacak olan UV baskı etiket, 100 ila 600 mikron arasındaki kalınlığa sahip olan ürünler için rahatlıkla yapılabilmektedir. Böylece istenilen ürünlerin tamamı için UV baskı etiketlerin basılması işlemi yerine getirilmiş olacaktır. Etiket basımı öncesinde dikkat edilecek olan en önemli detaylardan bir tanesi grafik tasarımıdır. Tasarımın doğru olarak yapılması sonrasında ise renklendirme ve hemen ardından baskı işlemlerine sıra gelecektir. İlerlemekte olan teknoloji ile beraber artık insanların istediklerini onlara vermeyi hedeflemiş olan etiket sektörü içerisinde firmaların yapmaları gereken en önemli şey, kendi isteklerini karşılayabileceklerini düşündükleri ürünleri seçmek olmalı. Böylece yapılacak olan baskı işlemi sonrasında ortaya firmayı en iyi şekilde yansıtacak olan ürünler çıkmış olacaktır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.