• Tasarım Uygulamaları

Tasarım Uygulamaları

Tasarım Uygulamaları

MARKA OLUŞTURMA 
Firmanızın ihtiyacı olan bilinmek, merak uyandırması, farklı olmak, beni markamdan tanısın felsefesine uygun yaklaşımlarda bulunarak markanızı oluşturuyoruz.

LOGO ve KURUMSAL KİMLİK
Firmanızın yapısını ve ihtiyaçlarını analiz edip, yenilikçi bir yaklaşımla farklı ve özgün, logo ve kurumsal kimlik tasarımları hazırlıyoruz.

BASILI MEDYA
Günümüzde dijital ortamdaki gelişmeler hızla ilerliyorken ‘’Basılı Medya’’ ürünleri en etkili tanıtım araçları arasındaki yerini korumaktadır. Firmanızı, markanızı veya ürünlerinizi basılı medya (Katalog, broşür, dergi vb. ) aracılığı ile ulaştırmak için sizi iyi tanıyan ve nelerin yapılması gerektiğini bilen bir çözüm ortağına ihtiyacınız var demektir. Çalışmlarınızın üretim aşamasından baskı sonrasına kadar olan süreci de titizlikle takip ediyoruz.

DİJİTAL MEDYA 
Basılı medya için hazırladığımız dergi, broşür, kitap v.b. materyallerin dijital ortam için tasarlayıp, internet, bilgisayar gibi ortamlarda paylaşıyoruz.

GÖRSEL ÜRETME
Tasarım ihtiyacını anlama ve yorumlama, görsel çözüm üretme, görsel çizmek, stok görsel kullanmak, eleme ve taslak oluşturma ile görsel üretim anlayışını oluşturuyoruz.

YARATICI ÇALIŞMALAR
Sizleri rakiplerinizden bir adım üste çıkaracak, farklı yaklaşımlarla imkanlarımızı zorlayarak firmanızı anlatacak “yaratıcı” çalışmalar sunuyoruz.

 

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.