• SEO

Seo Nedir ?

SEO

SEO, günümüz arama teknolojilerinin hızla gelişmesi ile karmaşık bir hal almıştır. Pek çok karmaşık yapının düzenli ve kademeli olarak uygulanması başarıyı ve üst sıraları da beraberinde getirmektedir. 

Site-içi ve site -dışı çalışmalar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Site içi çalışmalarda, sitenizin teknik kod yapısı, anahtar kelime dağılımları, link yapıları gibi ayrıntılar incelenmektedir. Bu araçlara arama motorları üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yakın zamanda hizmete girecek olan 333 SEO Araçları‘nı da kullanabilirsiniz.

Site-dışı çalışmalarda çeşitli backlink alımları, tanıtım yazıları ve Sosyal Medya Optimizasyonu gibi çalışmalar yürütülür. Sitenizin en doğal yollarla ve yöntemlerle üst sıralara çıkması istenilen sonuç olmalıdır. Çeşitli hacklink ve bluehat teknikleri‘nin kullanılması sitenizi kısa sürede üst sıralara çıkartabilir ancak uzun vadede sitenizin ceza almasına sebebiyet verir. Gelişmiş arama motoru teknolojileri artık pek çok hileyi, sahte çalışmaları kolaylıkla anlayabilmektedir.

Sağlıklı bir ‘SEO’ Operasyonu, istenilen anahtar kelimelerin, genel rekabet oranlarına göre değişmektedir. 1 aydan 12 aya kadar sürebilir.

333 NE YAPAR?

333, siteniz için ön incelemelerde bulunur ve çeşitli veriler sunar. En doğal yollarla üst sıralarda kalmanız için çalışmalar yürütür.

En Son Teknikleri ve teknolojilerini kullanarak sitenizin arama motorlarında sıradışı bir şekilde fark edilmesini sağlar. Daha fazla bilgi almak ve iletişim kurmak için 333.com.tr/iletisim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.