PVC Etiket

PVC Etiket

PVC Etiket

Bir ürün ile alakalı bilgilerin müşterilere ve hedef kitlelere ulaştırılması adına kullanılmakta olan ürünlerin başında etiketler geliyor. Normalde etiket denildiği zaman insanların akıllarına gelen çeşitler belli oluyordu. Dolayısıyla firmalar bunları inceleyerek seçimlerini buna göre yapmayı tercih ediyorlardı. Fakat daha sonrasında pek çok farklı konuda olduğu gibi etiket konusunda da birbirinden farklı çalışmalar yapılmaya başlandı. Bu çalışmaların sonrasında ise ortaya çıkan etiket seçenekleri arasından yapılacak olan seçim ile beraber ortaya tam anlamıyla firmanın kurumsallığını yansıtacak tarzda bir etiket çıkmış olacaktır. Etiket seçimi öylesine büyük bir öneme sahip ki insanların büyük bir kısmı için ürünün satın alınmasındaki en büyük etkenlerden biri olmakta. PVC etiket de ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana sıklıkla tercih edilmekte olan etiket modelleri arasında kendine yer bulmayı başarmakta.

Ankara PVC Etiket

Firmaların PVC etiket modellerini tercih etmesindeki en büyük etkenlerin başında yalnızca renkli görünüme sahip olmaları gelmiyor. Bununla beraber diğer etiket türlerine nazaran herhangi bir deformasyon olmadan ciddi oranlarda dayanabilme gücyle kendini rakiplerinden oldukça başarılı şekilde sıyırabilmekte. Öyle ki PVC etiketler yaklaşık olarak 100 dereceye varan ısıya dayanma gücüne sahiptir. Böyle olunca da sıcaklığın ciddi oranlarda yüksek olduğu ve bu ısıya maruz kalan ürünlerde PVC etiket kullanımı oldukça uygun olacaktır.

Genel itibari ile PVC etiket otomotiv sektörü başta olmak üzere elektronik ve elektrik sektörü gibi pek çok farklı sanayi sektörü içerisinde hiçbir sorun ile karşılaşılmadan kullanılabilen bu etiket türünde şeffaf PVC ve yapıştırıcı arasına uygulanacak olan baskı sonucunda karşı karşıya kalabileceği müdahalelerin ardından renginde solma ya da silinme gibi sorunlar ortaya çıkmayacaktır. Özellikle de yeni nesil baskı yöntemlerinin kullanılmakta olduğu bu baskı türü ile beraber ortaya görsel anlamda istenilenleri etkileyici bir şekilde vermiş oluyorlar. Bu etiket türleri başta logo, işaret, arma ve açıklama metinleri için kullanılabileceği gibi makinelerin ön ve yan panelleri ya da reklamlar için promosyon amacı ile kullanılmaktadır.

PVC Etiket Ankara

Yaygın bir kullanım alanına sahip olmasından ötürü PVC etiket konusunda oldukça farklı seçenekler insanların karşısına çıkıyor. Yapılacak baskı işlemleri sonrasında ortaya oldukça etkili sonuçlar çıkacağı için firmaların etiket seçiminde dikkat etmeleri gereken farklı durum vardır. PVC etiketin üzerinde yazılacakların, renk seçiminin belirlenmesi mümkün olan en kaliteli boyalar ve profesyonel üretimle beraber etiket ortaya çıkmış olacaktır. Firmaların isteklerine bağlı olarak birbirinden farklı ebatlarda ve renklerde hazırlanmakta olan PVC etiketler ile beraber yüksek performanslara sahip olacaktır. Böylece ürünler ile alakalı tanıtım işlemleri yapılırken makinenin üzerinde yer alacak olan etiket, uzun zamanlar boyunca burada kalmaya devam edecektir.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.