Ostim U.V. Baskı Teknolojisiyle Daha Canlı ve Parlak Renkli Uv Baskı Ürünleri.

Ostim U.V. Baskı Teknolojisiyle Daha Canlı ve Parlak Renkli Uv Baskı Ürünleri. Baskı sektöründe yaşanan gelişmelerle teknolojinin birleşmesi sonucu dijital baskı uygulaması başlamıştır. Dijital baskı, geleneksel baskı yöntemlerinin dışında hızlı sonuç veren ve hem baskı merkezi hem de müşteriler için avantaj sağlayan bir uygulama haline gelmiştir. Dijital baskı Ankara, verdiği baskı hizmetlerinde kullandığı son teknoloji makineler ile hizmet vermektedir. Dijital baskı, baskı işlerinin bilgisayar üzerinden oluşturulmasıyla gerçekleştirmesidir. Teknoloji çağına ayak uyduran dijital baskı uygulaması ile kaliteli sonuçlar elde edilmektedir.

Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan metin veya görsellerin çeşitli materyaller basılması ile gerçekleştirilen bir uv baskı uygulamasıdır. Geleneksel baskı yöntemlerinde kullanılan kalıplar dijital baskı için geçerli değildir. Herhangi bir kalıp hazırlama sorunu olmadan doğrudan hazırlanan tasarımlar özel baskı makinelerinin kullanımıyla gerçekleştirilmektedir. Dijital baskı Ankara, gelişen teknoloji sayesinde el değmeden baskıyı sürecini gerçekleştirmektedir.

Dijital baskı Ankara, gerçekleştirilen izlenmesi gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Bu adımlar ile gerçekleştirilen baskılarla sorun yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geleneksel baskı yöntemlerinde kullanılan kalıp işlemi olmasa da uv baskı için takip edilmesi gereken adımlar bulunmaktadır. Bu süreç basılacak malzeme göre değişiklik gösterse de genel olarak izlenen adımlara değinmek gerekmektedir.

  • Tasarım
  • Onay
  • Baskı

Bu aşamalar ile dijital baskı süreci gerçekleştirilmektedir. Her aşamada dikkatli bir çalışma gerektiren uv baskı profesyonel ve işinde deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tasarım

Dijital baskı Ankara, basılacak tasarımı bilgisayar ortamı üzerinden hazırlamaktadır. Bu tasarımlar bazı durumlarda müşterilerden hazır olarak gelebileceği gibi bazı durumlarda da baskı merkezinde çalışan profesyonel kişiler tarafından da gerçekleştirilebilmektedir. Tasarım aşaması Photoshop ve Corel gibi bilgisayar programları ile gerçekleştirilir. Bu programlar ile hazırlanan tasarımlar özgün bir içeriğe sahip oldukları gibi en büyük baskı malzemelerinde bile maksimum kalite sağlamaktadır. Bundan dolayı bu programlarla hazırlanan baskılar stickerdan bina giydirmeye kadar her ebatta basım için kullanıma uygun sonuçlar çıkartmaktadır.

Onay

Dijital baskı Ankara, tasarımızı hazırladıktan sonra ya da mevcut tasarımı inceleyip düzenlemeleri gerçekleştirdikten sonra müşterinin onayına sunulur. Müşteri onay vermeden baskı aşamasına geçilmez. Böylelikle baskı esnasında istenmeyen bir durumla karşılamaz riski ortadan kaldırılır. Bu hem baskı merkezi için maddi bir tasarruf sağlarken müşteri içinde zaman tasarrufu sağlamaktadır. Onaylana tasarım için bir sonraki aşamaya geçilir.

Onaylanan tasarımlar baskı aşamasına geçmektedir. Baskı aşamasında müşterinin isteği boyut ve materyalde olan baskıya göre işlem gerçekleştirilir. Dijital baskı Ankara birçok farklı malzemeye baskı yapabilmektedir. Kupa, kumaş, kanvas, Kraft ve çoğaltılabilecek birçok farklı malzeme üzerine dijital baskı işlemi gerçekleştirilmektedir. Müşterinin istediğine göre hazırlanan tasarım uygun olan baskı makinesi çevrimiçi ortamdan gönderilerek baskı işlemi gerçekleştirilir.

Dijital baskı birçok farklı malzemeye yapılmaktadır. Bundan dolayı kullanılan birden fazla maskı makineleri vardır. Her baskı makinesi bütün materyallere uygulamak için uygun olmayacaktır. Bununla beraber dijital baskı tekstil alanında yoğun olarak kullanılmaktadır. Dijital baskı Ankara fark yaratan uygulamalarıyla birçok farklı sektörde kullanılmaktadır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.