• Ostim SEO

OSTİM SEO

Ostim SEO

Ankara Ostim’de faaliyet gösteren 333 ile yerel ve global olarak sitenizi ön planlara çıkarın! Ostim SEO konusunda müşterilerinizin sizi fark etmesini sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
SÜREÇ NASIL İŞLER?

333 SEO ekibi olarak, sitenizin ön raporlama işlemini ücretsiz olarak sunmaktayız. Öncelikle mevcut sitenizin durumu incelenir.

Sitenizin SEO Operasyonu iki aşamadan oluşur;

1- Site*İçi SEO çalışmaları

2-Site*Dışı SEO çalışmaları

Müşterilerinizin size ulaşmasını istediğiniz anahtar kelime çalışmaları çalışmaları yapıldıktan ve size sunulduktan sonra, birlikte seçilen kelimeler üzerinden proje ve planlama aşamasında geçilmektedir.

Site içi seo çalışmalarında çeşitli teknik düzenlemeler yapılmaktadır. Bir IT ekibi titizliğinde çalışan ekibimiz son teknolojileri kullanarak yazılımsal ve bilgisel çözümler ortaya çıkarmaktadır. Uygun site mimarisi hazırlanarak ferah bir site ortaya çıkarılır.

Site dışı seo çalışmaları etkisi uzun vadede görülen ve en uzun süreci kapsayan kısımdır. Seçilen kelimelerin rekabet oranı göz önüne alınarak 1 ile 6 ay arasında değişen operasyonlar yürütülür.

SONUÇ

İlk sayfaları ele geçiren siteniz, müşterilerinizin ihtiyacını karşılar ve size her anlamda büyük katkılar sağlar.

Unutmayın her saniye, sizin yaptığınız iş/işler ile ilgili potansiyel müşterileriniz sizi arıyor! Onlara 333 SEO Ekibi vasıtası ile ulaşın!

Ücretsiz tekliflendirme, bilgi ve iletişim için 333.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.