Latex Baskı

Latex Baskı

Latex Baskı Matbaa Çözümleri

Son yılların en çok tercih edilen baskı türlerinden olan Latex Baskı, su bazlı boyaların kullandığı bir baskı türüdür. Diğer baskı türleri ile karşılaştırıldığında, daha az bir şekilde doğaya zarar vermesi nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir.

Ankara Baskı Hizmeti

Latex Baskılar, diğer boya türlerine göre çevreye daha az zarar vermesi nedeniyle, çıktılar oldukça kaliteli ve canlıdır. Latex Baskı, canlılığı, kaliteyi, gerçekçiliği kattığı gibi aynı zamanda uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Branda, etkinlik afişleri, dış mekan afişleri, duvar kaplamaları, poster ve afiş baskı gibi alanlarda kullanılan Latex Baskıda, her türlü boyda ve türde baskı yapılabilir.

Ankara Baskı Hizmeti

Latex Baskı, dış mekanlardaki tüm hava şartlarına dayanıklıdır. Çocuk odaları, hastaneler gibi sağlığın ön planla olduğu alanlarda korkmadan ve hiçbir kaygıya kapılmadan kullanılabilir.

Latex Matbaa Sistemi

Latex Baskıların maliyeti, diğer ankara baskı türlerine göre daha fazladır. Bunun nedeni ise Latex Baskının diğer türlere göre daha hızlı, kaliteli ve dayanıklı olmasıdır. Aynı zamanda Latex Baskının diğer türlere göre daha fazla enerji tüketiyor olması ve daha canlılığı için daha fazla boya harcıyor olmasıdır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.