Kutu Harf

Kutu Harf

Kutu Harf

Kutu harf Ankara, birbirinden farklı materyallerden üretilebilen kutu harf tabelalarda firmaların logoları ve isimleri lazer ve router olarak bilinen özel cihazlar ile dikkatli bir şekilde kesilerek harf haline getirilir. Oldukça geniş bir kullanım alanı olmasından ötürü pek çok farklı sektörden firmalar, tanıtımları adına gerek iç gerekse dış mekanlarda bu tabela türlerini oldukça rahat bir şekilde kullanabiliyorlar. Aynı zamanda tabelaların diğer bir özelliği ise isteğe bağlı olarak ışıklı ya da ışıksız şekilde kullanılabilmesi geliyor. Başta alışveriş merkezleri olmak üzere kapalı alanlarda tüm ilginin üzerine çekilmesini isteyen firmalar; ilgi çekici ve zarif olmalarından ötürü bu tarz tabelaları sıklıkla tercih edebiliyorlar.

Kutu Harf Tabela

Şimdilerde tabela konusunda pek çok farklı çalışmalar yapılıyor olsa da firmaların bu aşamada dikkatli olması gerekmekte. Çünkü yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında ortaya çıkacak sonuçlar ne yazık ki düşünülenden çok daha kötü olabilmektedir. Böylesi durumlar ile karşılaşmak istemeyen firmaların öncelikli olarak dikkat etmeleri gereken şey, kutu tabela konusunda deneyimli olan kişiler ile iletişime geçmek olmalıdır. Bu sayede oldukça kısa bir süre içerisinde kutu harf tabelalar hazırlanmaya başlayacaktır. Konusunda deneyimli olan yerler ile iletişime geçilmesinden sonra ise artık sıra hazırlanacak olan tabelanın tasarımına gelmiş olacaktır. Hangi yazı stilinin kullanılacağı, nelerin yazılacağı gibi detayların üzerinde durulmasının ardından artık kullanılacak malzeme ayarlanacaktır.

Kutu Harf Fiyatları Ankara

Hazırlanacak olan Ankara kutu harf tabelanın nerede kullanılacağına göre materyal seçimi yapılacaktır. Örneğin dış mekanlarda kullanılmak istenilecek olan kutu harf tabelalar için iç mekanlarda kullanılacak olandan çok daha dayanıklı malzemelerin seçilmesi gerekecektir. Aksi halde kısa bir süre içerisinde tabela zarar görecek ve istenildiği gibi yüksek performans ile kullanılamayacaktır. Sonraki aşamada ise artık belirlenmiş olan harfler lazer ya da router aracılığı ile dikkatlice kesilmeye başlanacaktır. Harflerin kesilmesinden sonra ise artık sıra bunların boyanmasına geliyor. Kullanılmış olan malzemeye bağlı olarak seçilecek boya aynı zamanda hava şartlarına dikkat edilerek seçilmelidir. Çünkü kaliteli şekilde seçilmiş olacak olan boyalar, tabelanın paslanma sorunu ile karşı karşıya kalmasını da engellemiş olacaktır.

Kutu Harf Fiyatları Ankara

Boyanın kurumasından sonra ise artık sıra tabelanın belirlenmiş tarzda montaj ve kurulum işlemlerinin yapılmasına gelecektir. Tabelalar pleksiglas, dekota, alüminyum, paslanmaz krom, pirinç ve köpük olmak üzere kendi içerisinde sınıflandırılmaktadır. Firmaların isimlerini en iyi şekilde yansıtan tabela türleri içerisinde kendine yer bulan tabelalar ile beraber artık firmalar hangi sektör içinde bulunurlarsa bulunsunlar fark etmez, tanıtım işlemlerini en etkili şekilde yapmış olurlar. Özellikle de insanların yoğun olarak bulunduğu noktalarda bulunacak olan kutu harf tabelalar ile beraber artık fark edilmek isteyen firmalar; tek bir tabela ile bu konudaki isteklerini yerine getirmeyi başarırlar.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.