ankara,kayan yazı,ankara tabelacı,led tabela,kayan yazı reklam,ostim,333,ankara reklam ajansı

Kayan Yazı

Kayan Yazı Çeşitleri

Kayan yazı dijital tabelalar, led paneller, soket, ana kart, kablo ve adaptörler ile birleşiminden meydana gelen elektronik bir reklam aracıdır.  333 ajans olarak düşük maliyetli, yüksek kaliteli kayan yazı led tabelalar üretiyoruz. Bu tür tabelalar led teknolojisini kullandıkları için az enerji tüketirler ve verimlidirler.

Kayan Yazı Çeşitleri Ankara

Renk seçeneklerimiz de ise; kırmızı, beyaz, sarı, mavi ve yeşil renkli tabelaları tek renk olarak sunuyoruz. Eğer isterseniz, 3 Renk (üç renk) ve Full Renk seçeneklerimiz de mevcuttur.80 Program ve 45 ayrı animasyon çeşidi yükleyebileceğiniz bu led tabelalar, kullanım alanlarının fazla olması nedeniyle daha çok tercih edilmekte ve özellikle dış mekanlarda daha etkili sonuçlar elde edilebilmektedir.

Kayan Yazı Kullanım Alanları

Kayan yazı led tabelaların; standart tabelalara kıyasla kullanım alanları çok daha fazladır. Harcadığı enerji ise minimum seviyededir.İsteğe bağlı olarak yatay veya dikey olarak kullanımı değişebilmektedir.Daha net görüntü için yazı boyutunun minimum 30cm olmasını tavsiye ederiz. Bu şüphesiz daha verimli sonuçlar ve daha kaliteli bir görüntü sağlayacaktır.tabelaların yanı sıra, full renk video led ekranlar yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Video ekranlar şehir merkezleri,otobüs terminalleri, spor salonları, hava alanları, konser alanları, alışveriş merkezleri gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Ankara Kayan Yazı Fiyatları

Kayan yazı firması arayışına girmiş kişiler sahip oldukları uzmanlıklarıyla beraber istedikleri çalışmaları yapıp yapamayacaklarını tam anlamıyla bilmeleri büyük önem taşımaktadır. Deneyimli tabelacılar öncelikli olarak firmaların isteklerini net olarak belirlemeyi hedeflemektedir. Daha sonrasında bu hedef doğrultusunda çalışmalara başlanmış olacaktır. Başta tabela çeşitleri olmak üzere tabelalar ve üzerilerinde yazılacak olan bilgiler dahil olmak üzere her bir detayının üzerinde dikkatlice durulmalıdır. Tüm işlemlerin kağıt üzerinde tamamlanmasından sonra ise artık sıra tasarım işlemlerine geliyor. Tasarım işlemleri sonrasında ortaya çıkacak sonuçlarla beraber ortaya istenilen sonuçlar elde edilmiş olacak ve tanıtım işlemleri yerine getirilecektir.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.