Kanvas Baskı Ankara

Kanvas Baskı Ankara

Kanvas Baskı Ankara

Tablolar hiç şüphesiz kapalı alan dekorasyonlarında en fazla kullanılan ürünler arasında kendine yer buluyor. Böyle olunca da artık birçok farklı türdeki tablo çeşitleri insanların karşılarına çıkıyor. Fakat yapılmakta olan yanlış seçimlerin sonrasında ne yazık ki satın almış oldukları tablolar güzel bir görüntüyü ortaya koymak yerine bulundukları alanın çok daha kötü bir görüntüye erişmesine sebep oluyor. Böylesi durumlar ile karşılaşmamak isteyenlerin ise dikkat etmeleri gereken pek çok farklı şey bulunuyor. Bunların başında ise tablo seçimlerini doğru yapmak ilk sırada kendine yer buluyor.Kanvas baskı Ankara çalışmalarımız ile beraber insanlara tam anlamıyla istediklerini vermeyi hedefliyoruz.

Kanvas Baskı

Bu hedeflerimiz doğrultusunda ise kanvas baskı Ankara konusunda en iyisini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Normalde kanvas baskı denildiği zaman pek çok kişinin aklına tablolar geliyor ancak ikisi arasında oldukça ciddi farklar var. Kanvas, İngilizcede tuval anlamına gelen sözcüğün Türkçe okunuşudur. Pek çok kişi bu ikisini yani kanvas ve tuval kelimesini yan yana kullanarak anlam karmaşıklığı yaratmaktadır. Kaliteli bir kanvas baskı için öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şey, ne tür boyutta baskıların istendiğine karar vermek olmalıdır. Şimdilerde pek çok farklı boyutta kanvas baskı yapılmaktadır. Dolayısıyla ne tarz ve hangi sebeple yapılacağının belirlenmesinden sonra buna göre en uygun olan seçenekler belirlenebilir. Ardından da baskı için istenilen ölçüler ilgili kişilere iletilir.

Ankara Kanvas Baskı

Sonraki aşamada ise sıra doğru görselin belirlenmesine geliyor. Kaliteli bir şekilde yapılmak istenilen kanvas baskı Ankara için bu görselin doğru şekilde belirlemesi oldukça önemlidir. Öyle ki çok kaliteli ekipmanlara sahip olunsa bile görseller kaliteli değilse ortaya çıkacak olan sonuçlar ne yazık ki insanların istediklerinden çok daha farklı olacaktır. Görselin belirlenmesinden hemen sonra ise artık bu görselin çıktı olarak doğru şekilde alınabilmesine gelecektir. Baskıya hazır hale gelmiş olan görsel dosyası rulo halinde olan tuvali içerisinde barındıran yazıcıya gönderilecektir. Bu aşamada önemli olan şey ise boyayı yüzeyine iyi bir şekilde sabitlenmesine yardımcı olacak kaliteli bir tuvalin kullanılması olacaktır.

Seçilecek olan tuval kaliteli, homojen yüzeyleri ve pamuklu değilse; kanvas baskı Ankara çalışmaları bir süre sonrasında dökülme ve renk atma gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmış olacaktır. Bununla beraber baskı kalitesini etkileyen en önemli unsurlardan bir diğeri ise doğru kartuşların kullanılması. Orijinal kartuşların kullanılması sonrasında hem ışığa karşı dayanıklılık artacak hem de renk değerleri istenilen düzeylerde olacaktır. Baskının tamamlanmasından sonra ise tuval çok dikkatli bir şekilde katlamasına ya da kıvrılmasına izin verilmeden kurumaya bırakılacaktır. Kuruduktan sonra özel bir karışım ile hazırlanmış olan koruyucu yüzey katmanı sürülecektir. Son aşamada ise artık kanvas baskı kurumaya ve dinlenmeye bırakılacak; ortaya oldukça etkili sonuçlar çıkmış olacaktır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.