Kabartma Tabela

Kabartma Tabela

Kabartma Tabela

Kabartma Tabela, Firmaların hangi sektörde olurlarsa olsunlar fark etmez, kendilerini hedef kitlelerine ve müşterilerine en iyi şekilde tanıtması gerekmektedir. Aksi durumda yapılacak olan çalışmalar ne kadar kaliteli olursa olsun fark etmez, istemiş oldukları sonuçlara ulaşmaları ile alakalı oldukça ciddi sorunlar kendini gösterebiliyor. Böylesi durumların önüne geçilmesi adına ise pek çok farklı konunun önüne dikkatli bir şekilde geçilmesi gerekmekte. Dolayısıyla firmaların büyük bir kısmı artık kendilerini tanıtmak adına tabela çalışmalarına hiç olmadığı kadar dikkat ediyorlar. Kabartma tabela Ankara modelleri de yine firmaların tanıtımları adına en fazla üzerinde durdukları tabela modelleri arasında ilk sıralarda kendine yer bulmayı da başarmış oluyor.

Ankara Kabartma Tabela 

Bu tabelaların bilindik tarzdaki tabela modellerinden en büyük farklı görünüş bakımından oldukça etkili sonuçların çıkmasına yardımcı oluyor. Pek çok farklı materyalden üretilen Ankara kabartma tabelalar için genel olarak tercih edilen materyal ise pleksiglas oluyor. Bunun nedeni ise pleksiglasın tam olarak cam gibi ışık geçirebilen, parlak tarzda malzeme olmasıdır. Buna bir de arka kısmından ışık verilmesi eklendiği zaman ön kısımda oldukça hoş bir görüntünün çıkmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca kesilen tabelaların kenar kısımlarının delinmesi ve bu yerlerin iç kısımlarından led çıkartılarak kullanılması sonrasında ortaya güzel görüntülerin çıkması sağlanmış olmaktadır. Böylece firmalar kendileri için hazırlanacak olan tabelalar sayesinde oldukça uzak noktalardan dahi isimlerini insanlara ulaştırmayı başarmış olacaktır.

Kabartma Tabela Ankara

Hazırlanacak olan tabela Ankara için pleksiglas kullanılmasının en büyük etkenlerinden bir tanesi ise oldukça yüksek ışık geçirgenliği sağlamasıdır. Çünkü bu malzeme normal camlara oranla darbelere karşı altı kat daha dayanıklıdır. Bununla beraber tabelanın kırılması halinde ortaya dağılacak olan parçalar asla keskin kenarlara sahip olmayacaktır. Dolayısıyla kırıklardan ötürü yaralanma gibi durumlar kendini göstermeyecektir. Ayrıca pleksiglas ile ayı kalınlık oranına sahip olan cama göre ısıyı geçirme oranı %20 daha az olur. Pleksiglasın ısı ile işlemesi oldukça basittir. 150 derece şekillendirilebilecek olan kabartma tabela, sonrasında ise bu şeklini hiçbir sorun çıkmadan muhafaza etmeyi de başarmış olacaktır. İşleme esnasında arzu edilen şekillerin oluşturulabilmesi sayesinde ise firmalar tanıtım işlemleri adına bu tarz tabelaları rahatlıkla tercih edebileceklerdir.

Kabartma Tabela Fiyatları Ankara

Hazırlanacak olan kabartma tabela türlerinin dayanma sıcaklığı genel itibari ile 80 derecedir. Fakat kendi kendine yanması için 400 derecelik bir sıcaklığın oluşması gerekmektedir. 250 derece ise alev ile temas etmesi sonrasında tutuşabilecektir. Bu durum tabelanın kullanışlılık oranını ciddi şekilde arttırmış olacaktır. Kabartma tabela yapımı oldukça büyük bir özen isteyen şeylerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Çünkü gerek tabelanın hazırlanması gerekse şekillendirilmesi esnasında adımların dikkatli olarak atılmaması ile beraber istenilen kabartma ve dışarıdan güzel görünüm oluşması gibi durumlar söz konusu olamayabilir. Dolayısıyla firmaların bu konuda deneyimli olan kişiler ile iletişime geçmesi önemlidir.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.