Led Tabela,Ankara Reklam Ajansı,Reklam Ajansları,Ankara Reklam Ajansı

Işıklı Tabela İmalatı

Işıklı Tabela İmalatı

Tabela seçimini doğru şekilde yapmak günümüzde artık hiç olmadığı kadar büyük bir öneme sahip. Çünkü bu aşamada yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında firmaların tanıtımları ne yazık ki istenildiği şekilde yapılmamış olacak, bununla beraber ödenmiş olan para da boşa gidecektir. Bunu bilen firmalar da artık tabela yaptırmadan önce hangilerinin onlar için uygun olduğunu belirleyerek buna göre seçimlerini yapıyorlar. Artık kendi isteklerini belirledikten sonra buna en uygun tabelaları seçebiliyorlar. Işıklı tabela imalatı da yine son dönemlerin en gözde tabela modelleri içerisindeki yerini almış durumda.

Işıklı Tabela İmalatı Ankara

Böyle olunca da pek çok kişi ışıklı tabela imalatı Ankara için dikkatli bir şekilde araştırmalar yapıyor, bu araştırmaları sonrasında da karşılarına çıkan modeller arasından kendi isteklerini en iyi şekilde yerine getirebileceğine inandıkları tabelaları hazırlatmayı tercih ediyorlar. İsminden de anlaşılabileceği üzere ışıklı tabelada pek çok farklı aydınlatma malzemesi kullanılmaktadır. Fakat genel olarak floresan, neon ve led gibi aydınlatma ekipmanları kullanılmaktadır. Işıklı tabelaların en büyük avantajlarının başında, firmaların özellikle karanlıkta en etkili şekilde görünmesini sağlamaktır.

Ankara Işıklı Tabela İmalatı

Bu tarz tabelaların ön ve arka kısımlarında ışığın yansıtılmasına imkan tanıyan vinil, folyo ya da pleksi baskı tercih edilir. Ankara ışıklı tabela imalatı esnasında demir ya da alüminyumdan yapılacak olan iskelet ve bu iskeletin etrafında ise alüminyum profil kullanılır. Standart tarzdaki ışıklı tabelalar, hazır alüminyum kasalardan üretilmiştir. Bunların derinliği 7 cm ile 15 cm arasında değişim göstermektedir. Firmalar gerek düz gerekse farklı şekil ve desenlerde diledikleri tabelaları hazırlatma imkanına sahip oluyorlar.

Işıklı Tabela Fiyatları

Firmaların ışıklı tabela imalatı konusunda dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerin başında, bu konuda deneyimli olan kişiler ile iletişime geçilmesi gerektiğidir. Aksi halde ortaya çıkabilecek olan sonuçlar ne yazık ki tahmin edilenden çok daha kötü olabilecektir. Bunların olmasının engellenmesi adına ışıklı tabelanın kullanılacağı konum ve yer tam anlamıyla belirlenmelidir. Çünkü ölçüler net olarak belirlenmezse, yapılacak olan tabela imalatı istenilen sonuçların elde edilmesini sağlamamış olacaktır. Ardından ise sıra tasarım ve ışık renklerinin seçilmesine geliyor.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.