Delikli Folyo Cam Kaplama,ankara reklam ajansı, ankara reklam ajansları, ümitköy, çayyolu, keçiören, reklam ajansı, grafik tasarım, sosyal medya ajansı, sosyal medya yönetimi, prodüksiyon, web tasarım, reklam ajansları, sosyal medya ajansları, kurumsal kimlik,logo tasarım, tanıtım filmi çekimi, stüdyo, fotoğraf çekimi, düğün fotoğrafı çekimi, baskı,ankara sosyal medya ajansı, matbuu baskı,matbaa,tabela,totem,antetli kağıt,zarf,a4 zarf, fatura,logo,creative,kreatif,websitesi,ankara web tasarım,ankara reklam ajansı,ankara reklam ajansları,ümitköy reklam ajansı,keçiören reklam ajansı,grafik tasarım,sosyal medya ajansı,sosyal medya yönetimi,prodüksiyon,web tasarım,reklam ajansları,sosyal medya ajansları,,en iyi sosyal medya ajansları,ankara dijital ajanslar,sosyal medya danışmanlığı,kurumsal kimlik,çankaya reklam ajansları,ankara sosyal medya yönetimi,sosyal medya planlaması,medya danışmanı,sosyal medya marketing,ankara web ajans,sosyal medya reklamı,ankara dijital reklam ajansları,ankaradaki reklam ajansları listesi,ankara web tasarım ajansları,ankara reklam tanıtım ajansları,en iyi ankara reklam ajansları,en iyi ankara reklam ajansı,ankara web tasarım,creative ajanslar,ankara creative ajans,creative reklam ajansı,ankaradaki ajanslar,en popüler ajanslar, ünlü reklam ajansları,kaliteli ajanslar, büyük ajanslar,çankaya reklam ajansı,logo,marka,website,eticaret,instagram,facebook,istanbul reklam ajansı,kreatif ajans,en büyük ajanslar,dijital ajanslar listesi,en ünlü ajanslar,Tabela,Ankara Araç Giydirme,Cam Giydirme Ankara,Cephe Giydirme Ankara,Tabela Ankara,Kutu Harf,Işıklı Tabela,Ankara Web Tasarım,UV Baskı,Etiket Baskı,Özel Tasarım Etiket,Araç Giydirme Ankara,Logo Tasarımı Ankara,Ankara Logo Tasarım

Delikli Folyo Cam Kaplama

Delikli Folyo Cam Kaplama

Cam kaplama çalışmaları, firmaların özellikle de son dönemlerde hakkında en fazla inceleme yaptıkları konulardan bir tanesi. Camların dış kısımlarına yapılmakta olan bu kaplama işlemleri ile beraber tanıtım işlemleri en etkili şekilde yapılmış olacaktır. Delikli folyo cam kaplama çalışmalarına one way vision adı da verilmektedir. Baskı yapılmakta olan yüzeyi beyaz olan bu folyonun arka yüzeyi ise siyah ve yapışkanlıdır. Böylesi uygulamalar ile camlardan dışarısı sorunsuz bir şekilde görülebilirken dışarıdan içerisi eğer ki bir ışık yoksa görünmeyecektir. Şimdilerde firmalar, tanıtımlarını en etkili şekilde yapmak adına bu tarz uygulamaları dikkatli bir şekilde incelemeye başlamış olacaklar.

Delikli Folyo Cam Kaplama Ankara

Bilindiği üzere artık ürünlerin tanıtımlarının yapılması her zaman büyük bir öneme sahiptir. Çünkü bu sayede ürünlerin satışları ciddi oranlarda artacak ve insanlar tarafından öğrenilerek firmanın tanıtımlarının artması amaçlanacaktır. Reklam firmaları da artık bu konudaki isteklerin yerine getirilmesi adına delikli folyo cam kaplama çalışmalarını oldukça etkili bir şekilde yapmaya devam ediyorlar. Yapılacak ola bu işlemler genel itibari ile cam yüzey giydirilen binalarda kullanılabilmektedir. Esas olarak PVC maddesinden üretilmekte olan bu folyoların yapışkan yüzeylerinin siyah olmasının nedeni, yapıştırılmış olan baskının oda içinden dışarıya doğru bakıldığı zaman çok rahat bir görüntü sağlaması ve neredeyse baskı yokmuş gibi bir görüntüyü ortaya çıkartmasıdır. Bununla beraber delikli folyo cam kaplama ile beraber dışarıdan güneş ışınlarının da içeriye girmesi engellenmiş olacaktır.

Ankara Delikli Folyo Cam Kaplama

Yapılacak olan delikli folyo cam kaplama işlemi için öncelikli olarak görselin dikkatli bir şekilde bilgisayar üzerinden tasarlanması gerekmektedir. Tasarlama işlemleri esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntılardan bir tanesi ise firma ile tasarım işlemleri esnasında görüşmelerin dikkatli bir şekilde yapılması olmalıdır. Çünkü bu sayede yapılacak olan görüşmelerden sonra ortaya çıkacak görüntüler tam anlamıyla istenildiği gibi olmuş olacaktır. Genel olarak HD kalitesinde olan bu baskılar çok uzaktan bakıldığı zaman bile bir yandan farklılık yaratır diğer bir yandan ise tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olacaktır. Bu uygulama kolay yapılabilmesi adına cam yüzeylerde uygulanmaktadır.

Klasik tarzdaki tuğla duvarlara delikli folyo cam kaplama çalışmaları yapılmak istendiği zaman ortaya çok farklı ve kötü sonuçlar çıkacağı için mümkün olduğu kadar cam yüzeylere yapılması önemlidir. Görsel tasarımın yapılmasından sonra ise artık sıra ölçülerin alınmasına geliyor. Baskının yapılacağı alan ile alakalı ölçüm işlemlerinin yapılmasından sonra baskı işlemlerine başlanacaktır. Baskı işlemleri esnasında renklerin canlı olmasından ötürü ortaya oldukça etkili çalışmalar çıkmış olacaktır. Bu çalışmalar ışığında alınacak olan çıktılar daha sonrasında camın istenilen yerlerine yapıştırılmaya başlanmış olacaktır. Yapıştırma işlemi esnasında başta kabarcıkların oluşmaması olmak üzere gerekli olan tüm detayların üzerinde durulması anlamına gelecektir. Böylece gerekli olan işlemlere göre tanıtım işlemleri yerine getirilmiş olacaktır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.