Cephe Giydirme

Cephe Giydirme

Cephe Giydirme Ankara

Cephe giydirme çalışmaları uzun süredir markaların söz konusu tanıtım çalışmaları olduğu zaman en fazla üzerinde durduğu ve tercih ettiği çalışmalar arasında kendine yer bulmakta. Bilindiği üzere normal tarzda yapılan ve evler ile iş yerlerinde kullanılmakta olan kaplama yöntemleri herkesin bildiği tarzlarda yapılmaktadır. Lakin daha sonrasında insanlar pek çok konudaki yenilikleri takip ederken aynı zamanda cephe giydirme çalışmalarındaki yenilikleri de takip etmeye başladılar. Bu durumun sonucu olarak da artık iş yerleri ya da evlerde dış yüzeyler arzu edilen her türlü şekilde özel olarak hazırlanılmış görseller gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Özellikle de firmaların en etkili şekilde tanıtımlarının yapılması adına artık işletmelerin büyük bir kısmı bu çalışmayı yapmayı tercih ediyorlar.

Ankara Reklam Cephe Giydirme

Bu çalışmaların yapılabilmesi adına firmalar yalnızca kendi binalarını kullanmıyorlar, aynı zamanda kiralamış oldukları binaların dış cephelerini istedikleri şekilde özel olarak Cephe Giydirme Ankara çalışmaları yapılmış olacaktır. Yapılacak olan bu çalışmalar esnasında gerek reklamlar gerekse firmalar ile alakalı istenile her türlü görsel kaplatılmış olacaktır. Firmaların bu konudaki isteklerini yerine getirmek adına devreye giren Ankara grafik tasarımcıları, her türlü cepheyi en iyi şekilde kaplamak adına çalışmalarına hız kesmeden devam edebilmektedir. Cephe kaplama çalışmaları yalnızca binanın dört bir kısmında yapılmamaktadır. İsteklere göre binaların bir ya da iki yüzeyi için de bu çalışmalar yapılabilmektedir.

Kurumsal Cephe Giydirme İşlemi

İlk aşamada cephe giydirme işlemleri için ne tarz çalışmaların yapılacağı konusunda gerekli olan noktalara göre hareket edilmeye başlanacaktır. Kaplamanın ne şekilde olması gerektiği başta olmak üzere tasarım, renk uyumu gibi gerekli olan her türlü detaya dikkat edilecektir. Burada devreye deneyimli kişilerin farkı girecektir. Cephe giydirmesi yapılacak olan binanın dış cephesinde her yer cam ile kaplanmışsa, bilindik tarzdaki kaplamalar iç kısımda ve dış kısımda sorunların oluşmasına sebebiyet verebilecektir. Bu tarz durumların kendini göstermesini engellemek adına folyo ve One Way Vision tarzında farklı uygulamalar incelenerek bunlar arasından en uygun olanları seçilerek hiç zaman yitirilmeden bunlar uygulanmaya başlayacaktır. Bunun sonucunda da ortaya oldukça etkili sonuçlar kendini göstermiş olacaktır.

Ankara Cephe Giydirme ve Reklam Çözümleri

Klasik tarzda hazırlanmış olan cephe giydirme işlemi adına genel itibari ile mesh vinil, klasik vinil ya da branda kullanılabilecektir. Bunlar arasından seçimler yapılırken öncelik görselliğin en yüksek düzeylerde ortaya koyulmasıdır. Cephede kullanılacak olan görsel çok geniş bir alana yayılacağı için normalde kullanılması gereken görselin bu alan için büyütülmesi esnasında farklı sorunlar kendini gösterebilmektedir. Dolayısıyla grafik tasarım işlemleri yapılırken boyutlara dikkat edilerek tasarım işlemlerine başlanacaktır. Firmaların bu konudaki isteklerinin yerine getirildiği çalışmaların son aşamasında gerekli görüşmeler yapılacaktır. Bu görüşmelerin sonrasında onay alınmasının ardından ise ankara cephe giydirme çalışmalarına başlanacak; çalışmaların ardından da işlemler binaların dış kısımlarına hızlıca yapılmaya başlanacaktır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.