bayrak,flama,imalatı,bez bayrak,dijital baskı,ankara,ostim,baskı

Bayrak İmalatı

Bayrak Nedir

Bayrak,  bir ulusun varlığını, bir devletin egemenliğini simgeleyen, askeri ya da benzeri bir kurumun renklerini, ayırt edici özelliklerini taşıyan, bir gönderin veya bir mızrağın ucuna dalgalanacak şekilde asılan sembol ya da işaret anlamına gelmektedir. Türk bayrağının tarihçesi incelendiğinde, bayrak sözcüğünün Türklerde çok eski dönemlerden beri kullanılmakta olduğu görülür. Bayrak sözcüğünün bilinen ilk halinin batırmak kökeninden gelen “Batrak” olduğu, Kaşgarlı Mahmud’un ünlü eseri Divânu Lügati’t-Türk’ten anlaşılmaktadır. Türk bayrağı hakkında bilgi veren bu ilk eserde batrak, “Ucuna bir ipek parçası takılan ve savaşlarda kullanılan mızrak” olarak tanımlanmaktadır.

Bayrak İmalatı

Yıllardır bayrak imalatını yapan 333 Ajans, kaliteli malzeme ve özel işçilikle , gününde teslimat ve uygun fiyatlarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.  Tüm ürünlerimizde kullandığımız ana ve ek malzemeleri kaliteli malzemelerden seçiyoruz. Kaliteli üretim firmamızın değişmez ilkesidir. Yapmış olduğumuz işler bir sonraki işimiz için referansı olacak nitelikte olup müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Belirli bir müşteri potansiyeline sahip olup resmi kurum ve kuruluşlara, yerel yönetim birimlerine, siyasi partilere, sendikalara ve özel şirketlere bayrak ve reklam imalatı konusunda hizmet veriyoruz.

Kanvas Tablo Ankara

Bayrak İmalatı, dijital baskı makinelerinde bez üzerine uygulanan çoğaltım yöntemidir. Baskıya hazırlanan görseller, dijital baskı makinesine uygun olan programlar aracılığı ile baskı işleminden geçilir. Yapılan baskı sonrasında, kuruma süresi beklenir. Daha sonra baskıya, gün ışığından etkilenmemesi ve daha dayanıklı olması için yüzey koruması uygulanır. Bu işlemlerin ardından kullanıma hazır hele getirilir. Yapılan bu işlemlerde baskı makinelerinin kaliteli ve yüksek çözünürlüklü olması, oldukça önemli ve gereklidir.

Ankara Bayrak İmalatı Fiyatları

Bayrak, Türk Bayrağı, flama bayrak, reklam bayrakları, Yelken ve olta bayrağı, L tipi ve sade Plaj bayrakları, dubalı bayraklar, kırlangıç ve sade flamalar, masa bayrağı, reklam bayrakları, makam bayrakları, Atatürk posterleri olan bayraklar, okul flamaları, yabancı ülke bayrakları, sopalı bayraklar, süs bayrakları ve flamaları, roll up’ lar, xx-banner’ lar, bez branda afişler, bez takvimler, parti bayrakları gibi birçok çeşide sahiptir. İstemiş olduğunuz bayrak tipi ve ölçülerini belirledikten sonra talep formu üzerinden yada iletişim sayfamızda bulunan bilgilerimizi kullanarak siparişlerinizi temin edebilirsiniz.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.