Araç Logo Giydirme

Araç Logo Giydirme

Araç Logo Giydirme

Araç Logo Giydirme, Araç üzerinden yapılmakta olan reklamlar tahmin edilenden çok daha başarılı geri dönüşleri beraberinde getirmektedir. Çünkü bilindiği üzere araçlar bulundukları yerde şehrin dört bir yanına gidip gelirler. Böyle olunca da gittikleri yerlerde kendilerini ve firmalarını tanıtabilmeleri adına doğru çalışmaların yapılması gerekir. Aksi halde ne kadar istenmiş olursa olsun fark etmez asla arzulanmakta olan sonuçlar elde edilemez. Böyle olunca da firmalar tanıtım işlemlerini etkili şekilde yapamamaktan şikayetçi olurlar. Araç logo giydirme işlemleri ise son dönemlerde firmaların en fazla üzerinde durduğu konulardan bir tanesi olarak ön plana çıkmakta. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi ise firmaların yapacakları bu çalışmalar ile beraber kurumsal kimliklerini de mümkün olduğu kadar başarılı şekilde ön plana çıkartması gerektiğidir.

Ankara Araç Logo Giydirme

Bilindiği üzere firmaların kendilerini her anlamda en iyi şekilde ön plana çıkartması gerekmektedir. Bu aşamada yapacakları en ufak bir hata sonrasında ortaya çıkacak olan sonuçlar düşündüklerinden çok daha kötü olabilecektir. Dolayısıyla firmaların araç logo giydirme çalışmalarını yaptırmadan önce pek çok farklı konunun üzerinde durmaları gerekmektedir. Bunların başında, logo giydirmenin mutlaka konusunda deneyimli kişiler tarafından yapıldığına emin olmak geliyor. Bir aracın üzerine firmanın logosunu giydirme işlemi yapılacağı zaman ilk aşamada logonun dikkatlice basımının sağlanması gerekmektedir. Firmaya ait logonun gerek stilinde gerekse renginde oluşacak olan değişim, kurumsal kimliğine ciddi şekilde zarar verecektir.

Araç Logo Giydirme Ankara

Bundan dolayı da araç logo giydirme işlemi yapılmadan önce basım işlemlerine oldukça ciddi şekilde dikkat edilmelidir. Üstünkörü tarzda bir çalışmanın yapılması yerine her bir noktasının üzerinde özenle durulması gerekmektedir. Ardından da sıra baskı işlemine gelecektir. Ankara araç giydirme ile askı işleminin ardından ortaya logo giydirme çalışması içi gerekli olan materyal çıkmış olacaktır. Konusunda deneyimli olan kişiler tarafından yapılacak olan incelemeler ve firmaların istekleri doğrultusunda logonun aracın neresinde yer alması gerektiği net olarak belirlenecektir. Genel itibari ile firmalar araçların yan kapıları veya ön kısmında firmalarına ait olan logonun yer almasını isterler. Bunun en büyük sebebi ise bu bölgelere koyulacak olan logonun müşteriler ve hedef kitle tarafından tam anlamıyla görünür olmasıdır.

Alınacak olan logo, ardından çok dikkatli bir şekilde istenilen yere uygulanacaktır. Araç logo giydirme işleminin en büyük avantajı, çok uzun süreler boyunca kullanılabiliyor olmasıdır. Yani kaliteli bir materyalden üretilecek olan logo tasarımı araca doğru olarak uygulandığında ortaya çıkacak olan sonuç, en az 5 yıl boyunca araçta kalacaktır. Bu sayede araç nereye giderse gitsin fark etmez üzerinde yer alan logo sayesinde bir yandan kurumsal kimliğini en etkili şekilde ortaya koyarken diğer bir yandan ise gittikleri yerlerde firmanın tanıtımını yapma imkanına erişecekler. Bu sayede firmaların logo kullanımı ile alakalı istemiş oldukları her şey yerine getirilmiş olacak.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.