Araç Giydirme Ankara

Araç Giydirme Ankara

Araç Giydirme Ankara

Araç giydirme Ankara işlemleri, tanıtımlarını herhangi bir alan ile sınırlandırmak istemeyen firmaların isteklerini yerine getirmek adına büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. Bu konuda her ne kadar çok fazla sayıda çalışma yaptığı görülüyor olsa da firmaların mutlak suretle dikkatli bir şekilde araştırmalarını yapması, daha sonrasında da çalışmalar dahilinde seçilecek olan Ankara grafik tasarım firması ile beraber her zaman istenilen başarılı sonuçlar da kolaylıkla elde edilmiş olacaktır. Araç giydirme çalışması öncesinde ne tarz görsellerin seçilmesi gerektiği ise oldukça büyük bir öneme sahiptir. Firmalar kendi logolarını araçlarda giydirme çalışmaları adına kullanmak isterken kimi zaman da kendilerini tanıtan ya da var olan kampanyaları insanlara duyurmak adına da farklı görseller ya da yazılar da kullanılabilecektir.

Ankara Araç Giydirme Fiyatları

Bunların doğru bir şekilde ifade edilebilmesi sayesinde oldukça kısa bir zaman zarfında arzu edilen görseller araçların üzerinde kendine yer bulmuş olacaktır. Görsellerin doğru olarak belirlenmesinin sonrasında ise artık aracın bu konu ile alakalı hazırlanması gerekmektedir. Pek çok kişi bu detayın gerçekten önemli olmadığını düşünmektedir. Halbuki aracın giydirme işlemine hazır olmaması demek, yapılacak olan çalışmaların yanlış bir şekilde uygulanması anlamına gelecektir. Araca giydirme çalışmaları yapılmadan en erken 8 sat öncesinde araç yıkanmalı ve kapalı bir alanda kurumaya bırakılmalıdır. Giydirme işlemi aracın her bir yerine eksiksiz olarak yapılmalıysa, mutlaka tavan kısmı da yıkanmalıdır.

Araç Logo Giydirme

Binek araçlarda yıkama servisleri bu işlemi yapıyor olsa da yüksek araçlarda pek çok yerde tavan kısmı yıkanmamaktadır. Bundan dolayı bu detayın hiçbir şekilde atlanmaması gerekmektedir. Aracın başta cam kenarları olmak üzere çıtaları, kapı kolları, ray araları gibi bölgelerde yıkama işlemleri sonrasında su birikmesi oluştuğu zaman araç giydirme Ankara çalışması sorunlu bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Bundan dolayı temizlik aşamasında çok dikkatli olunmalı, gerekli olan süre boyunca bekletilmeden işlemlerin hiçbir şekilde başlamasına izin verilmemelidir.

Araç Reklam Giydirme Ankara Fiyatları

Araçlar için daha öncesinde büyük bir özenle hazırlanmış olan görseller rulo şekline getirilmektedir. Bunun sebebi ise uygulamanın bu şekilde çok daha kolay olacaktır. Giydirme işlemleri esnasında kabarcıkların olmaması, bu konudaki deneyimin de bir parçasıdır. Çünkü pek çok yerde kabarcıkların giderilmesi adına kullanılan materyaller, folyonun delinmesine ya da zarar görmesine sebep olacaktır. Tüm detaylara dikkat edilmesi sonrasında kısa bir süre içerisinde yapılacak olan araç giydirme çalışmaları sonrasında ise en az 1 ila 3 yıl boyunca herhangi bir solma olmadan tanıtım işlemleri yerine getirilmiş olacaktır.

333 olarak araç giydirme alanında sizlere en profesyonel desteği vermeye hazırız. Araç giydirme işlemin ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisine ulaşmak istiyorsanız, bizi arayabilirsiniz. Aynı zamanda araç giydirme ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak ve daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, Araç Giydirme makalemizi okuyabilirsiniz.

 

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.