• Açık Hava Reklamları

Açık Hava Reklamları

Açık Hava Reklamları

Özel Tasarım Tabelalar ;

Özgün, farklı tasarımlarla firmanızı daha ön plana çıkaracak sıradışı reklamlardır.

Kutu Harf Tabelalar ; Işıklı ve ya ışıksız, paslanmaz, alüminyum ve plexiglass’dan imal edilmiş, zemin kullanımına müsait olmayan yerlerde ya da iç ve dış tasarımının bütünlüğünü tamamlamak için kullanılan zarif ve ilgi çekici reklamlardır.


PİLON TOTEM : Görsel tanıtım açısından albeniliği arttıran, reklamı yapılan firmaların prestijini en üst seviyede yansıtan etkili reklamlardır.


 

TOTEM ve YOL PANOLARI :
Ankara Açık hava Reklam alanlarıyla potansiyel müşterilerinizi bulmak ve firmanızı farklı ve özgün tasarımıyla büyük reklam alanlarında temsil edilmesini sağlamaktır.


 

CEPHE GİYDİRME
Cephe giydirme hizmetimiz tüm cephe giydirme çeşitlerini kapsamaktadır, tasarımlarımız cephe giydirme işleminde ilk önce dijital ortamda beğeninize sunulur ve daha sonra kaliteli malzemeler ile işlenerek aracınıza uygulanır.


 

ARAÇ GİYDİRME 
Araç giydirme hizmetimiz tüm araç giydirme çeşitlerini kapsamaktadır, aracınız reklam giydirme işleminde ilk önce dijital ortamda beğeninize sunulur ve daha sonra kaliteli malzemeler ile işlenerek aracınıza uygulanır.


 

MİMARİ YÖNLENDİRME Firmamız iç mekan yönlendirme ile ilgili size özel çözümler sunmaktadır, yönlendirme levhaları müşterileriniz gitmek istekleri reyona yada birime kısa sürede ulaşması sağlayarak size ve müşterilerinize zaman kazandırır.

 

 

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.