Asansör Tamircisi Ankara

Asansör Tamircisi Ankara Anıl Asansör İle Sağlıklı Asansöre Kavuşun

Asansör Tamircisi Ankara Anıl Asansör İle Sağlıklı Asansöre Kavuşursunuz. Asansörler günümüzde insan taşımak için sıklıkla ve her yerde kullanılan bir araç türüdür. Özellikle yüksek katlı binalarda veya bazı işyerlerinde asansör kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Asansörler alışveriş merkezi asansörleri, ankara reklam firmaları, panoramik asansörler, insan asansörleri, yemek asansörleri veya hastane asansörleri gibi birçok farklı tipte kullanılabilir. Genellikle asansör bakımı her ay yapılmalıdır, bazı durumlarda bakım veya bakım sonrası oluşabilecek arızalar olabilir. Bu tür arızalarda Ankara asansör tamirhanesi aracılığı ile asansör tamir işlerinizin yapılmasını talep edebilirsiniz. Asansörler kabinli kapalı cihazlardır, özellikle içinde insan varken asansörlerin arızalanması son derece endişe verici ve tehlikelidir. Asansör arızaları genel olarak şu şekildedir;

Asansör Tamircisi Ankara

Asansörün çok sık hareket etmemesi ve sigorta atması durumunda ise iyi bir Asansör Tamircisi Ankara çağrılmalıdır. Asansör aşağı yukarı hareket etmiyorsa ve sigortası sık sık atıyorsa, kontaktör arızalıdır, bu gibi durumlarda kontaklar değiştirilerek gerekli onarımlar yapılır, bu tür arızaların tamir süresi ortalama 45 dakikadır. Ankara Asansör  tamiri için işini iyi bilen bir tamirci ile çalışmak gerekir.

Asansörün stop etme durumunda ve benzeri arıza dönemlerinde fleks kablosunda kopma ve yıpranma söz konusu olabilmektedir, bu gibi arızalarda regülatörün üst makarasının stop geçirmemesi yaşanabilmektedir, kopukluk olması durumunda fleks kablosu yedekleri ile değiştirilebilmektedir, bu tür arızaların ortalama onarım süresi 1 saat gibi sürmektedir.

Ankara Asansör Tamiri

Air pompa çektiği halde ankara asansör kabinin hareket etmemesi durumunda sorun kilitten kaynaklanabilmektedir, bu gibi problemlerde kilit kolunun veya kapısının tamponunun değiştirilmesi ile arızanın onarılması gerekmektedir, arıza onarımı süresi ortalama 30 dakika sürebilmektedir.

Meşgul lambasının sürekli takılması durumunda ise sigortanın arıza vermesinden kaynaklı bir problem yaşanmaktadır. Bu gibi arızalarda stop komutu geçmiyor olabilir veya arızanın sebebine göre sorun tespit edilerek çözümleme işlemi yapılabilmektedir, bu tarz durumlarda kabinin içinde ki ev üst kısmındaki lambalarla fan, kilit veya air pompa değişikliği olması durumunda arıza kolay bir şekilde giderilmektedir, 30 dakikada yapılan bu işlemi kolayca yaptırabilmek için asansör servisi Ankara Türkiye üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Asansör arızalarının giderilmesi için temel en büyük unsur asansör bakımıdır. Asansör bakımlarının her ay düzenli olarak yapılması ve rapor halinde saklanması gerekmektedir. Aldığınız asansörün yeni olması durumunda bakım işlemlerini imalat firması üzerinden garanti belgesi ile yaptırabilirsiniz. İşinde uzman bir tamirci tercihinde bulunmak isteyen kişiler ise aylık bakımları için Ankara Asansör üzerinden asansör bakım işlemi talebinde bulunabilirler.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.