Kapma Halat İletken Tel Kapma En İyisine Ostim Merkezli Ankara Desmak Eydem Grup Güvencesiyle Uygun Fiyatlarla Sahip Olabilirsiniz.

Kapma Halat İletken Tel Kapma En İyisine Ankara Desmak Eydem Grup Güvencesiyle Şimdi Sahip Olun

Kapma Halat İletken Tel Kapması En İyisine Ostim Merkezli Ankara Desmak Eydem Grup Güvencesiyle Uygun Fiyatlarla Sahip Olabilirsiniz. Elektrik enerjisinin kullanım alanı genişledikçe kullanılan ve ihtiyaç duyulan malzemeler de giderek artmıştır. Genellikle elektrik kablolarında kullanılan kurşun tel tutacağı bunlardan biri olmuştur. İletken kablo tutacağı, yüksek gerilim hatlarında veya elektrik dağıtım noktalarında kullanılan yardımcı malzemelerden biridir. İletken kablo tutmanın birden fazla çeşidi vardır. Tel Kapması çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Alüminyum kapması, bir iletken kapması çeşidi olup, 1/0 – 3/0 iletken halat ve çekmede kullanılan alüminyum malzemeden üretilmiş bir donanım ürünüdür. Çelik kapmalar, bir iletken kapması çeşidi olup, 1/0 – 3/0 iletken halat ve çekmede kullanılan çelik malzemeden üretilmiş bir donanım ürünüdür. 1 tonluk yaylı kıskaç, bir iletken kıskaç çeşidi olup, halat ve 1/0 gibi iletkenleri çekmek için kullanılan çelik malzemeden üretilmiş bir donanım ürünüdür.

Tel Kapma

2 tonluk yaylı kıskaç, bir iletken kıskaç çeşidi olup, 1/0 – 3/0 iletken halat ve çekmede kullanılan çelik malzemeden üretilmiş bir donanım ürünüdür. 3 tonluk yaylı kapmalar, bir iletken kapma çeşidi olup, 1/0 – 3/0 – 266 – 477 gibi kablo ve iletken çekmede kullanılan çelik malzemeden üretilmiş bir donanım ürünüdür.

Çekirge tipi yaylı klips, iletken ve ipli bir klips türüdür ve 1/0 – 3/0 – 266 – 477 gibi iletken çiziminde kullanılan çelik malzemeden üretilmiş bir hırdavat ürünüdür. 954 MCM alüminyum kapması, bir çeşit iletken kapmalar olup, alüminyum malzemeden üretilmiş bir donanım ürünüdür.

İletken Kapması

266 Çekirge Yaylı Kapma, bir tür iletken kepçe olup, kablo ve iletkenlerin çekilmesinde kullanılan çelik malzemeden üretilmiş bir hırdavat ürünüdür.  1272 MCM alüminyum kabza, bir tür iletken tutamak olup, alüminyum malzemeden üretilmiş bir donanım ürünüdür.

477 Grasshopper Tea Grab, bir tür iletken kapması olup, kablo ve iletkenleri çekmek için kullanılan çelik malzemeden üretilmiş bir ankara reklam imalatı ürünüdür. 954 MCM yaylı kıskaç, bir tür iletken kıskaç olup, kablo ve iletken traksiyonunda kullanılan çelik malzemeden üretilmiş bir donanım ürünüdür. 1272 MCM yaylı tutamak, bir tür iletken kavrama olup, kabloları ve iletkenleri çekmek için kullanılan çelik malzemeden yapılmış bir donanım ürünüdür.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.