Park Çiçek, Bir çok çiçek seçeneği ile müşterilerine doğadaki güzellikleri yaşatmak amacı ile düğün, özel gün, toplantı, tebrik organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Park Çiçek, bir çok çiçek seçeneğini içinde bulunduran Park Çiçek ailesi olarak tüm müşterilerinin önemli günlerini paylaşmaktadır.

Park Çiçek, Logosunda solda “Park” kelimesi çiçeği temsil etmek amacı ile pembe “Çiçek” kelimesi ise doğayı temsilen yeşil rengi kullanılmıştır. Çiçek kelimeseinden çıkan tohum, sürekli filizlenmeyi ve tazeliği vurgulamaktadır.

Park Çiçek, Logosunun da pembe, yeşil ve sarı renk tonları kullanılmıştır.
Pembe Neşe ve güveni temsil etmektedir.
Yeşil rengi ise doğa ve huzuru temsil etmekle birlikte rahatlatıcı etkisi kullanılarak müşterilerde güzel mesajlar uyandırmaktadır.

Logonuzun renklerinin sizi yansıtmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca renkleri seçerken hem dijital, hem de baskı ortamında da rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde seçiyoruz. Ambleminizi veya logonuzun son haline gelmesi ile size teslim etmeden önce tüm renk çalışmasını yaparak, renk kartelanızı oluşturuyorsuz.

Bu katela ile logonuzun kullanıldığı tüm mecralarda (web, broşür, katalog, dergi… vs )hem dijital hem de baskı aşamalarında renklerde bozulma ve ya hata olmaması açısından çok önemlidir. Bu analiz tablosunun elinizde olduğunda hiç bir yerde baskı da sıkıntı çekmeniz mümkün değildir.

LOGO TASARIMINIZ NEDEN ÖNEMLİ ?

Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli öğedir. Bu bakımdan logo bir şirketin vizyonu açısından oldukça önem taşımaktadır. Günümüzde şirketlerin sayısının her geçen gün artması, rekabetin artmasına neden olmuştur.

Rekabet ile baraber şirketlerin kurumsal vizyon ihtiyacı önem arz etmektedir.Her insanın bir kişiligi oldugu gibi, kuruluşların da bir kişiligi olmalıdır. logo bunu yansıtmalıdır. Mesajını üstünde taşımalıdır.

Siyah Beyaz Zeminde Kullanım

Siyah Beyaz Zeminde Kullanım

Siyah Beyaz Zeminde Kullanım

Siyah Beyaz Zeminde Kullanım

Oluşturulan logonun her türlü zeminde kullanılacağı düşünülerek üretilmelidir. Bizler Logonuzu her türlü görünme ve dikkat çekme olanağını değerlendirerek her zemine uygun logo tasarlıyoruz.

 

Thanks for Watching 🙂

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.