Cam Giydirme,ankara reklam ajansı, ankara reklam ajansları, ümitköy, çayyolu, keçiören, reklam ajansı, grafik tasarım, sosyal medya ajansı, sosyal medya yönetimi, prodüksiyon, web tasarım, reklam ajansları, sosyal medya ajansları, kurumsal kimlik,logo tasarım, tanıtım filmi çekimi, stüdyo, fotoğraf çekimi, düğün fotoğrafı çekimi, baskı,ankara sosyal medya ajansı, matbuu baskı,matbaa,tabela,totem,antetli kağıt,zarf,a4 zarf, fatura,logo,creative,kreatif,websitesi,ankara web tasarım,ankara reklam ajansı,ankara reklam ajansları,ümitköy reklam ajansı,keçiören reklam ajansı,grafik tasarım,sosyal medya ajansı,sosyal medya yönetimi,prodüksiyon,web tasarım,reklam ajansları,sosyal medya ajansları,,en iyi sosyal medya ajansları,ankara dijital ajanslar,sosyal medya danışmanlığı,kurumsal kimlik,çankaya reklam ajansları,ankara sosyal medya yönetimi,sosyal medya planlaması,medya danışmanı,sosyal medya marketing,ankara web ajans,sosyal medya reklamı,ankara dijital reklam ajansları,ankaradaki reklam ajansları listesi,ankara web tasarım ajansları,ankara reklam tanıtım ajansları,en iyi ankara reklam ajansları,en iyi ankara reklam ajansı,ankara web tasarım,creative ajanslar,ankara creative ajans,creative reklam ajansı,ankaradaki ajanslar,en popüler ajanslar, ünlü reklam ajansları,kaliteli ajanslar, büyük ajanslar,çankaya reklam ajansı,logo,marka,website,eticaret,instagram,facebook,istanbul reklam ajansı,kreatif ajans,en büyük ajanslar,dijital ajanslar listesi,en ünlü ajanslar,Tabela,Ankara Araç Giydirme,Cam Giydirme Ankara,Cephe Giydirme Ankara,Tabela Ankara,Kutu Harf,Işıklı Tabela,Ankara Web Tasarım,UV Baskı,Etiket Baskı,Özel Tasarım Etiket,Araç Giydirme Ankara,Logo Tasarımı Ankara,Ankara Logo Tasarım

Cam Giydirme

Cam Giydirme

Tanıtım işlemleri özellikle de son dönemlerde firmalar tarafından hakkında en fazla araştırma yapılan konular arasından kendine yer bulmakta. Birçok farklı çeşidi olan bu reklamlar sayesinde firmaların tanıtım işlemleri hemen her alanda ortaya çıkmaya devam etmektedir. Cam giydirme çalışmaları ise ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana firmalar tarafından tercih edilen yöntemler arasında kendine yer bulmakta. Birçok farklı alanda kullanılmakta olan folyo dijital baskı PVC malzemeler; cam giydirme çalışmalarında kullanılmaktadır. Bu malzemenin arkasına uygulanacak olan yapışkan ise kullanım alanına göre değişkenlik göstermektedir. İkiye ayrılmakta olan bu folyolar Permanent ve Removable olarak ikiye ayrılmaktadır.

Cam Giydirme Ankara

Removable yani non-permanent folyolar; yapıştırılmış oldukları alandan daha sonrasında farklı sebeplerden ötürü sökülmek istendiği zaman yapışkan iz bırakmaz ve oldukça kolay bir şekilde sökülebilirler. Permanent yapışkanlı folyo modelleri ise oldukça kuvvetli yapışkan folyolar arasında yer almaktadır. Genel olarak bu folyolar yerinden sökülmesi gerektirmeyecek olan yerlerde gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.PVC malzemeden üretilmiş olan dijital baskı folyoları ise gerek düz gerekse oluklu alanlara uygulanabildiği için kendi içerisinde farklı alt kategorilere ayrılmaktadır. Folyonun üzerindeki dijital baskı uygulamalarında kullanılacak olan uygulamalar da yine aynı şekilde PVC ve yapışkan özelliklerini içerisinde barındırmaktadır. Fakat laminasyonların üretimi esasında güneşten var olan dijital baskının korunması amacı ile UV koruyucu kullanılmaktadır.

Ankara Cam Giydirme

Bu sayede güneş ışınlarının dijital baskıyı soldurması ile alakalı risklere karşı oldukça etkili bir şekilde korunma sağlanmaktadır. One way vision ise bu konuda en fazla üzerinde durulan konulardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Özellikle de cam giydirme binalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Delikli folyo işleminin yapılmasından sonra gün ışığının var olan gücü sebebi ile iç kısmı görmek mümkün olmayacaktır. Ancak bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri ise gece içeriden ışık yanması sonrasında dışarıdan iç kısım görünmezken iç kısımdan dışarıyı görmek son derece olağandır. Delikli vinil ise brandadan üretilmekte olan cephe mesh germe işlemi ile beraber One Way vision gibi iç kısımdan dışarıyı görme imkanı vardır.

Bu işlem esnasında mesh cepheye germe tekniği ile monte edilmektedir. Binanın dış kısmında cam giydirme için demir karkastan zemin oluşturulur ve ardından da mesh üzerine gerilir. Buzlu folyo ise genel olarak dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Bu folyo türünün en büyük amacı ise dış kısımdan içerinin hiçbir şekilde görülmemesi ve bununla beraber güneş ışınlarının içeriye girmesidir. Bunun üzerine eğer istenirse baskı işlemleri de sorunsuz şekilde yapılmış olacaktır. Cam filmi ise güvenlik amaçlı ve ışığı kesme için kullanılmaktadır. Bununla beraber cam kırılmaları olduğu zaman ise camın dağılması da engellenmiş olur. Üstelik bu filmin çeşitli renkleri olduğu için firmalar rahatlıkla bunları kullanabilirler.

Cam Görsel Uygulama Örnekleri için diğer web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.