Ankara Işıklı ve Işıksız Tabela Çözümleriyle Şah Reklam Tabelacı Reklamda İz Bırakır

Ankara Işıklı ve Işıksız Tabela Çözümleriyle Şah Reklam Tabelacı Reklamda İz Bırakır. Dayanıklılığı ile dikkatleri çeken paslanmaz harf tabela çeşidi yaygın olarak kullanılmaktadır. Harflerden oluşturulan tabela çeşidi paslanmaz krom ve altın kaplama olarak çeşitlendirilir. Görsel olarak istenilen her harf istenilen yazı fontu şeklinde kesilerek tabela hazırlanır. Ankara tabelacı titizlikle çalışarak paslanmaz haf tabelaları işletmeler için özel olarak hazırlamaktadır.

Reklam tabelaları denilince renkli görüntüleriyle ilgi üzerine ilk çeken tabelalardır. Özellikle eczane, sinema, gece kulübü ve hastane gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Geceleri açık olan mekanların ağırlıklı tercihi haline gelen ışıklı tabelalar Ankara tabela tarafından hem dış mekan hem de iç mekana uyumlu olacak şekilde ankara reklam uygulamaları yapılmaktadır. Gündüz kullanıma uygun olmasıyla vinil tabelalarda oldukça sık kullanılmaktadır. Gündüz açık duran ofis, kırtasiye, restoranlar gibi mekanlar tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Tabela ve dış alan denildiği zaman akla ilk gelen ve yoğun olarak kullanılan bir ankara reklam yöntemidir. Cam yazı tabela firma tanıtımları, kampanyalar, promosyonlar firma fuarları gibi dönemlerde bilgi vermek amacıyla tercih etmektedirler. Folyo kesilmiş harfler ve dijital baskı fontlar ve resimler ile desteklenerek uygulaması gerçekleştirilir. Ankara tabelacı cam yazı tabela uygulamalarına oldukça önem vermektedir. Cam yazı tabela uygulaması yapılacağı zaman titizlikle çalışmak gerekir. İşletmenizi bakan kişilerin göreceği ilk detay olacağından ve bilgilendirici mesajlar içermesiyle oldukça dikkat isteyen bir iştir.

Ankara Işıklı ve Işıksız Tabela

Işıklı tabela çeşitlerinden biri olan gravür tabela görselleri iyileştirmek için dış mekana uygulanan bir tabela çeşididir. Doğrudan duvara veya üstüne monte edilebilen ankara ışıklı tabela ofislerin girişleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Ankara tabelacı bilgisayarlı bir sistem kullanarak gravür tabelalarda yazı ve logo geçişleri sağlayarak ilgi çekici bir görsellik oluşturmaktadır.

Led ışıklar ile sabit duran bir tabelada kayan yazılardan oluşan bir uygulamadır. Yazıların kayarak geçişiyle işletmenizin verdiği hizmet hakkında bilgi vermenize imkan tanımasıyla ön plana çıkmaktadır. Led görüntüleme ve ışıkla desteklenerek tasarlanan yapılarıyla telefon tamircileri, kırtasiyeler, matbaalar gibi alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Geçen yazıların renkli ışıklarla desteklenmesi ile insanların ilgisi çekecek bir görüntü oluşturmaktadır.

Ankara reklam firmamız ; ankara ışıksız tabela ve branda afiş uygulamalarını da gerçekleştirmektedir. Branda Afiş ve Işıksız tabela uygulamaları genellikle kampanya, promosyon ve etkinlik zamanları gibi dönemlerde işletmeler ve kurumlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Vinil üzerine dijital baskı afişler ya da brandalar üzerinde bulunan folyo harfler ile olarak kullanılmaktadır. Emlak, kiralama ofisleri gibi alanlar amaçlarını daha iyi yansıtmak ve detaylandırabilmek için bu tabela yöntemi kullanmaktadır.

333comtr

333 Reklam ajansı olarak; grafik tasarım ve uygulama, fotoğraf çekimi, açık hava reklam uygulamaları, yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, matbaa ve prodüksiyon hizmetlerini bir arada vermekteyiz.@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.