Metal Etiket

Metal Etiket

Metal Etiket İmalatı

Metal Etiket, özellikle firmaların ürünlerinin tanıtımını ve özelliklerini, firma hakkındaki kısa bilgileri gibi açıklayıcı bilgilerin sunulması amacı ile kullanılmaktadır. Metal etiketler, müşteri isteğine göre istenilen ebat ve kalınlıkta, istenilen renkte üretilmektedir.

Aynı Gün Teslim Etiket Hizmeti

Hemen hemen tüm üretici firmaların kullandığı metal etiketler, ürünlerin görselliğini tamamlamak amacı ile tercih edilmektedir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun bir süre ürünlerin markalarını temsil etmektedir. Bütün ürün ve bilgileri kolay bir şekilde işlenebilen metal etiket; ısıya karşı dayanıklı ve üzerindeki boyanın dayanıklı olması özelliğinin yanı sıra kolay montajının olmasıyla, uzun sürelerce kullanılmasını sağlar.

Etiket Baskı Hizmetimiz Kazandırıyor

Firmaların ve ürünlerin kalitesini arttıran metal etiketler, bu sayede daha fazla tüketici kazandırmaktadır. Metal etiketlerin kullanımı aynı zamanda ürünlerin estetik açısından gelişmesini, firmaların kalite ve önemini, tüketicinin firmaya olan bakış açısını değiştirmesini sağlar. 333 reklam firması olarak müşterilerin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz.